Saul predstavil album Chaos, Vtedy a Teraz: Takto dobrý ešte nebol

Saul má nový album (Zdroj: IG/saul_wlvs)

#Slovenský interpret Saul prispieva k tomu, že hudobné Vianoce v našej krajine budú tento rok skutočne štedré. Talentovaný chalan aktuálne vydal nový sólový album, ktorý nesie názov Chaos, Vtedy a Teraz. Poďme sa spoločne pozrieť na to, čo si pripravil pre (nielen) svojich fanúšikov v tomto fresh projekte.

Saul posúva absolútne všetko 

Ak Saula sledujete na pravidelnej báze, pravdepodobne budete s nami súhlasiť, že sa neustále posúva kvalitatívne dopredu. Či už je to v rámci jeho songov alebo na featoch, na ktorých sa objavuje, vždy odovzdá zo seba všetko. Okej, to môže znieť všeobecne a genericky, ale Saul si skutočne zaslúži pochvalu.

Na novom projekte Chaos, Vtedy a Teraz, naplno prejavuje to, ako cíti hudbu. Aj keď o ňom píšeme na rapovom webe, môžeme konštatovať, že jeho doménou je skôr spev, i keď ho nejak-tak pocitovo stále berieme aj do rap game.

Album je dostupný už aj na streamovacích platformách Spotify či Apple Music, pripájame vám ho nižšie, nech ho môžete dokonalo navnímať. Avšak pozor, Saul sa vám dostane pod kožu. Vie to veľmi dobre, pričom jeho slová sa zarývajú do pamäti priaznivcov ako nôž do masla. Uff, to bolo až moc literárne, ale necháme to tam, veď prečo nie…

Šesťnásť skladieb a bez mála rovná hodina hudby. To je poriadna decembrová nádielka songov, ktoré vás donútia predovšetkým rozmýšľať. Saulova tvorba je uvedomelá, má výborný hlas a skvelú lyriku. Výpovedná hodnota je zaručená. Pokojne vám môžeme odporučiť, aby ste si vypočuli všetky skladby, ale určite nezabudnite na „Echo“, „Eufória“ „Panoptikon“ či „Nostalgia“. Vaša nervová sústava bude fungovať naplno. Na Youtube si už teraz môžete vypočuť niektoré zo skladieb, pričom postupne budú pribúdať ďalšie.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame