Calin je českým objavom roka: Kto ho predbehol v rape?

Calin zažíva úspešný rok. (Zdroj: Instagram/calinpan)

#Český raper Calin zažíva jeden z najlepších rokov svojej doterajšej kariéry. Darí sa mu tvoriť tracky, ktoré sa pre ľudí stávajú priam hymnami. A aktuálne sa dočkal ocenenia, ktoré patrí v Českej republike, čo sa hudobného sveta týka, medzi najhodnotnejšie.

Calin sa teší obľube

Calin má 25 rokov a cítiť, že vo svojej kariére sa dostáva do nevídaných výšin. Aktuálne dostal ocenenie za svoju aktuálnu prácu, v rámci Českého slavíka získal cenu v kategórii Objav roka. V prebiehajúcom kalendárnom roku publikoval sólový album Popstar, na ktorom sa objavuje aj megahit „Hannah Montana“.

Ak ste song „Hannah Montana“ ešte nepočuli, pravdepodobne žijete niekde v horách bez internetu. Teda nie, počuli to rozhodne všetci.  Calin tvorí veľa, tvorí kvalitne a jeho prácu si všímajú aj ľudia, ktorí nespadajú výhradne pod rap game. O to cennejšie to je, pretože tento žáner stále bojuje s ostatnými o pozornosť.

Zaujímavosťou ostáva, že aj keď je Calin hudobným objavom ruka u našich západných susedov, v rapovej kategórii ako takej neuspel. Kto sa dočkal prvenstva v Hip Hop & Rap? Skupina ATMO Music. Zaujímavé rozhodnutie hodnotiacich, ale ak sledujete český rap na pravidelnej báze, tak pravdepodobne máte prehľad, kto je v popredí a kto nie.

Dodajme, že za ATMO Music skončil práve Calin, pričom TOP 3 uzatváral Marpo, stálica z Troublegangu a príležitostný boxer, ktorý tento rok v ringu trápil aj ikonického Karlosa Vémolu.

https://www.instagram.com/p/CkQeqXHjspv/

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame