Kali je OTO, ako prvý raper v histórii

Včera sa konalo vyhodnotenie renomovanej slovenskej ankety OTO – Osobnosť televíznej obrazovky. Prečo by to malo zaujímať fanúšikov rapu? Pretože, sme tam mali takpovediac vlastné želiezko v ohni. Bol ním Kali, ktorý bol nominovaný v kategórii spevák. Ako sa ukázalo, nečakal to.

A populárny umelec to vyhral! Kali sa stal ako prvý raper v histórii OTO-m. Určite mu pomohol fakt, že jeho piesne, ako jedného z mála slovenských raperov hrajú rádiá (dôvodom je ale z veľkej miery fakt, že jeho skladby neobsahujú po väčšine vulgárne slová) a taktiež to, že je porotcom v populárnej hudobnej šou The Voice Československo, kde má vlastný tím so zverencami.

„OTO spevák roka 2018 ? historicky prvý krát vyhral raper ? toto sú prevratné, obrovské veci! Moc ďakujeme každému, kto si našiel čas a zahlasoval a samozrejme obrovská gratulácia,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram a poďakoval svojím verným priaznivcom a ľuďom, ktorí zaňho hlasovali.

Kali presiahol hranice hip-hopu a rapu ako takého, jeho popularita siaha na hudbu ako takú. Keď si cenu na pódiu preberal, bolo vidieť, že je úprimne zaskočený a len náročne hľadal slová. Následne poďakoval všetkým, ktorí ho podporovali, ktorí mu verili a nezabudol zmieniť aj svoju partnerku a nedávno narodenú dcérku.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.