Samgott & Ice Foterr. Syn s otcom, ktorí ti natrhnú riť a bránicu

Samgott & Ice Foterr sú dve mená, o ktorých ste do tohto momentu ešte pravdepodobne nepočuli. To ale vôbec nevadí, od toho sme tu my. Jedná sa o otca so synom, ktorí sa rozhodli, že prehovoria do slovenskej rap game. Akým spôsobom sa im to darí? 

Samgott & Ice Foterr rozhodne zaujmú

Titulok sme si nevymysleli, obdobný bar skutočne v jednom z ich songov zaznie. Konkrétne v skladbe „Čakám vo vode“. Track si môžete vypočuť nižšie.

Okej, nebudeme si klamať. V momentoch to môže byť bizár až absurdita, ale keď sa na tvorbu týchto dvoch pozrieme globálne, vôbec to nie je také tragické a zlé. Respektíve, môže to byť cesta pre určitú časť cieľovej skupiny poslucháčov. Keď už nič, treba oceniť, že otec trávi čas so synom a majú spoločné hobby. Žijeme v roku 2022 a stále prichádzajú nové a nové formy tvorby.

Či z toho môže byť zaujímavý biznis plán? Môže, ale chce to konzistenciu a postupné zlepšovanie sa.  My budeme optimisti a načrtneme, že Samgott & Ice Foterr by mohli za istých okolností v najbližších mesiacoch či rokoch presadiť.

Je na mieste napísať, že našli dieru v rap game, pretože dvojicu otca so synom tu zatiaľ nemáme. Alebo o nej len nevieme.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame