Samey vydal album Anarchia. CD je dostupné všade, vypočujete si ho už aj na YouTube

Slovenský rapper Samey oznámil zverejnenie nového albumu Anarchia počas uplynulého týždňa a bola to ako rana z jasného neba. Iba pár ľudí vedelo, že Samey niečo chystá, pričom dátum zverejnenia bol nastavený na prvého septembra 2021. Ten deň prišiel dnes a Sameyov album Anarchia je dostupný na všetkých streamovacích platformách. Vypočuť si ho môžete aj vy.

Samey vydáva svoj tretí sólový album. Doteraz sme od neho mohli počuť hudobné projekty Mama Neviem Kedy Prídem Domov a XYZ. Práve CD XYZ vyšlo v roku 2019, pričom teraz po približne dvoch rokoch člen rapovej skupiny Haha Crew vydá projekt s názvom Anarchia. Po hudobnej aj produkčnej stránke by sa malo jednať o to najlepšie, čo sme doteraz od košického interpreta počuli. Ako tvorca, ale aj ako človek sa vyvíja výrazným spôsobom a je to cítiť.

Na YouTube bola dostupná prvá skladba z albumu Anarchia. Konkrétne sa jedná o song DETI KVETÍN, na ktorom Sameya dopĺňa Momo. Jedná sa o zaujímavú kombináciu new schoolu a old schoolu, a teda novej a starej školy, pričom ak si spomeniete, Momo bol jeden z prvých rapperov, ktorí s chalanmi z Haha Crew tvorili. Na ich track 2015 si určite pamätáte. Rozoberali sme ho aj my v našej rubrike Reminder. Pokojne si to vyhľadajte, svojho času sa o tejto skladbe hovorilo naozaj veľa.

Na potešenie všetkých fanúšikov Sameya, interpret sa rozhodol, že okamžite s publikovaním albumu, zverejnil všetky songy aj na YouTube. A teda, neostalo to len pri songu s Momom, ale sú zverejnené úplne všetky. To je krok, ktorý nie je v súčasnosti príliš častý, o to viac je cennejší. No nie?

Čo sa týka Anarchie, chystáme diel rubriky Na prvé počutie, kde sa budeme tomuto CD venovať, vyjsť by mal v najbližších dňoch. Z toho, čo sme zatiaľ počuli, môžeme konštatovať, že Samey sa skutočne posúva vpred a opäť potvrdzuje, že čo sa výpovednej hodnoty a lyriky týka, patrí medzi najlepších rapperov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Samey napísal na svoj instagramový profil: „Album je von, milujem vás.“ Stručne a jasne vystihol všetko, čo je potrebné. „Aaaa, konečne,“ dodal od srdca.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Známy rapper vydal hymnu k MS vo futbale. Je to prepadák

Foto: Samey, cover CD Anarchia

Odporúčame