Samey u Duklocka: Čo hrával za hry a prečo sa volal „jah0da“?

Samey

Samey v novom podcaste (Zdroj: YouTube.com/Duklock)

#Ak sa povie slovné spojenie „domáca YouTube scéna“, ťažko si na jej čele predstaviť niekoho iného, ako Duklocka. Duško má okrem klasických videí a streamov aj úspešnú podcastovú sériu s názvom RECAST, v ktorej sa (ne)pravidelne ukazujú zaujímaví hostia zo Slovenska, ale aj Českej Republiky. Dôvod, prečo vám o tom dnes píšeme je ten, že v najnovšej časti sa ukázal raper Samey.

Čo Samey prezradil v Recaste?

V podstate každý Recast je také zrekapitulovanie života daného hosťa – čo v Sameyovom prípade je zaujímavé najmä z dôvodu, že u Dušana prezradil veci, ktoré sme o ňom zatiaľ nemali možnosť vedieť.

⇒ Novú recenziu na Sameyov album SLZY ULÍC si prečítaš TU

Chalani sa porozprávali nielen o skejtovaní, inšpiráciách, prvotných Sameyových textoch ale aj o gamingu! Samey totiž miluje kultový Counter Strike, s ktorým sa spája aj jeho prezývka „jah0da“! O čo presne išlo, a kedy sa Samey bál o svoj život? Sleduj nový podcast aj ty!

Samey nedávno vydal svoj nový album SLZY ULÍC a v poslednej dobe sme ho mohli nájsť hneď vo viacerých rozhovoroch. Jedným z nich bol napríklad Realtalk s Lily alebo sa člen Haha Crew predstavil aj vo Vláďovom Podcaste bez názvu. Tam okrem iného prezradil aj také veci, prečo vôbec nepije, nemá doma TV ani WIFI a čo rád počúva. Enjoy!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame