Rytmus sa pustil do DMS. Čo na to Separ?

Rytmus sa pustil do DMS. Čo na to Separ? Vyzerá to, že medzi najsledovanejšími slovenskými rappermi to začína vrieť. Ako DMS, tak aj Kontrafakt vydávajú v závere tohto kalendárneho roka nové albumy. Vo veľkom sa hovorí o tom, kto je vlastne číslo jedna, kto koľko predal a kto koľko zarobil. To vyvoláva výmeny názorov.

Rytmus sa pustil do DMS. Čo na to Separ?

Vzhľadom na to, že Separ má miesto na novom albume Kontrafaktu, ktorý nesie názov KF ako ROLLS, je aktuálna výmena názorov medzi Rytmusom a Separom pomerne prekvapivá. Aby sme boli fér, člen DMS reagoval na Rytmusov status. Hviezda Kontrafaktu sa, aj keď možno podľa niekoho nepriamo, pustila do chalanov z konkurenčnej skupiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

„Drahí FANS. Od piatku sme zatiaľ predali 8000 CD nosičov, čo je v dobe digitálu extrém. Toto není žiadna vymyslená platina za predané balíčky čapíc, ponožiek ako to dnes reperi robia, lebo nechcú zverejňovať predaj CD nosičov,“ začal člen skupiny Kontrafakt. Ak ste v téme, tak vám je jasné, na koho týmito slovami naráža. Alebo to tak nie je?

TOTO je reálne číslo predaja. V mene KF vám chcem veľmi pekne poďakovať za najväčší a najvernejší fanbase, aký tu kedy bol. Ťaháme to spoločne s vami 2 dekády a ďalšie dve to aj budeme. Buďte ešte chvíľku naladení, pretože tento víkend ešte prídu ťažke posuny úrovne v rapovom a celkovo hudobnom segmente. Milujem baviť mojich ludí,“ napísal Rytmus na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

⇒ Album KF AKO ROLLS a nový merch si vieš KÚPIŤ TU

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Čo na to povedal Separ?

Aj keby nechcete, tak vzhľadom na použitie slov – predaj, platina, čapice, ponožky, je všetkým jasné, o kom Rytmus hovorí. Nie je totiž veľa interpretov, ktorí aktuálne vydávajú album, na ktorých by to mohlo sedieť. Rytmusov post si všimol Separ, ktorý mu odpovedal prostredníctvom IG stories.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali zrušil víkendové koncerty. Musel ísť na operáciu (VIDEO)

„Tuto Rytmus napísal jednu vážnu vec. Dnes sa hocijaký hocikto chváli platinou, ale chlapci reálne ledva dočiahnu na zlatú platňu, ak vôbec. Pokiaľ ti tú platinu za predaj nedá vydavateľstvo alebo distribútor, ktorý ju vystaví podľa právnych noriem IFPI a nemáš to zdokladované, tak si úplne v p… a o.ebávaš sám seba. Smutné je, že ti to ľudia pravdepodobne zožerú. Presne ako napísal, nepočítajte si do obratu aj merch vy ozembuchovia,“ reagoval člen skupiny DMS.

⇒ Nový merch a album DMS si vieš objednať TU

Od dnešnej polnoci je album HUHU dostupný aj na streamovacích platformách ako Apple Music či Spotify.

Spočiatku to vyzeralo, že to bude súhlasná reakcia. Ale nasledovala aj druhá časť vyjadrenia. „Čo sa týka súťaženia s Kontrafaktom, nemôžeš mať na mysli asi nikoho iného ako DMS, alebo mňa. Starý, chill, nikto s nikým nesúťaží, keď poďakujeme za predaj, alebo za to, že som dva roky po sebe najpočúvanejší Slovák, tak isto ako ty ďakuješ v tomto príspevku na svojom IG ľuďom, je to normálna vec. Veď na to IG je, nie? Na zdieľanie vecí a pocitov s ľuďmi,“ zakončil Separ.

Ostatné: Svetová kvalita rapu. Kontrafakt dokazuje, prečo je legendou. Tento článok nájdeš na našom webe. 

Photo credits: Rytmus, Separ, koláž Rap G

Odporúčame