Ego nepoľavuje. Sekunduje Calinovi na druhej skladbe z jeho pripravovaného albumu

V celej našej redakcií sme enormne nadšení z tohto obdobia, kedy sa na pravidelnej báze vydávajú nové a nové skladby od najlepších ľudí na našich dvoch scénach. To je zrejme jedno z najväčších pozitív za poslednú dobu, pretože situácia vonku sa nevyvíja práve ružovo. Sme radi, že ti môžeme predstaviť druhú spoluprácu medzi obľúbeným Calinom a Mikom Flosom aka Egom. Po prvej spolupráci, ktorú si mal možnosť počuť (a vidieť) na albume Real Newz od Kontrafaktu, kde sa na hosťovačke okrem Calina objavil aj Viktor Sheen (Barvy).

Ego len pred nedávnom vydal jeho druhý sólový album, o ktorom sa vedú/budú viesť diskusie ešte dlhú dobu. Album však čoskoro vydá aj Calin, u ktorého pôjde o jeho debutový (a musíme povedať, že dlhoočakávaný) album. Po prvej sólo ukážke s názvom Panama dnes Calin na YouTube Rychlí kluci vydáva novinku s názvom Serotonin, ktorá si podobne ako Panama vyslúžila skvelý videoklip, o ktorého réžiu sa postarali samotný Calin Panfili a Radim Zbořil. O hudbu sa postaral tuunnvvx.

Ak nechceš prísť o žiadnu správu/novinku zo sveta nášho obľúbeného žánru, nezabudni sledovať náš Facebook,Instagram a web. Tam budeš vždy informovaný o všetkom, čo potrebuješ.

Odporúčame