Rytmus predvádza svoj tisíc a jeden flow na skladbe Groove s Anitou Soul

Anita Soul

Anita Soul a Rytmus na skladbe Groove (Zdroj: YT/@Donfantastickypess)

#Anita Soul a Rytmus prichádzajú s novinkou Groove, ktorá vyšlo rovno aj s videoklipom. Ide o skladbu, ktorú môžeme zaradiť do žánru neo soul. Tento žáner je pôvodne americký hudobný štýl, ktorý kombinuje soulovu hudbu a contemporary R&B s prvkami jazzu, funku či hip-hopu, popu, gospelu a dokonca aj africkej hudby. Je to niečo odlišnejšie, ako to, čo bežne počúva slovenský poslucháč, no o to je to vzácnejšie, keď to robia stálice slovenskej hudby.

Na otázku, či Rytmusa teší fakt, že môže posúvať slovenskému publiku aj niečo iné, netradičnejšie, odpovedal takto: ,,Byť netradičný a odlišný je to, na čom mám postavenú kariéru. Ľudia si už možno za tie roky zvykli, že nikdy nevydám to, čo sa očakáva a vyžívam sa v štýloch, ktoré nie sú pochopené na prvú. Mimochodom, neo soul hrávam s kapelou Opoštáris Band a s Anitou som spolupracoval na neosoulovej skladby už v roku 2008.V skladbe opäť počuť, že sa vie prispôsobiť každému štýlu a že pomenovanie „tisíc a jeden flow“ nie je náhoda, ale holý fakt. 

Anita Soul (Zdroj: IG/@anitasoulofficial)

O produkciu sa postaral americký producent Dar’rell Banks, ktorý pochádza z Virginie. Text pre Anitu Soul napísal ADiss, ktorý sa venuje nielen svojej hudbe, ale vie takto vypomôcť aj iným spevákom. Skladba sa bude nachádza na jej pripravovanom albume BALANS.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame