Rytmus opäť bude boxovať. Prijal Molochovu výzvu

Sú to približne dva týždne, čo bol Rytmus vyzvaný Molochom Vlavo, aby v tomto kalendárnom roku proti sebe nastúpili v boxerskom zápase. Určitý čas bolo ticho, čo je však už minulosťou. Piešťanský rapper totiž výzvu svojho krajana prijal a my sa môžeme tešiť na zaujímavý duel.

Rytmus prijal výzvu

Moloch vyzval rapovú legendu pred približne dvoma týždňami, pričom to urobil spôsobom sebe vlastným. Pomocou animovaného videa, ktorému nechýbala dávka humoru a silných vyjadrení. Rytmus vtedy nereagoval, pričom Moloch ho následne podpichol aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Zamýšľal sa, či sa Paťo ozve či nie, pričom pripájal k tomu videá a fotografie z tréningov. Ak si nepamätáte, ako Moloch Vlavo vyzval Rytmusa, môžete si to pripomenúť v článku, ktorý sme tomu na našom webe venovali.

Moloch vyzýva Rytmusa na boxerský zápas! (VIDEO)

„Chcem vyzvať najlepšieho boxeristu v strednej Európe. Monopol boxu, ktorý ešte nemal zlomený nos,“ zaznelo vtedy z Molochovej strany. V úvode apríla sa jedná o hotovú vec, Rytmus skutočne s Denisom vstúpi do boxerského ringu. Keď si spomenieme na napätie, ktoré medzi nimi v minulosti bolo a odkazy, ktoré si svojho času prostredníctvom videí posielali, niet pochýb o tom, že to medzi oboma rappermi / fightermi bude iskriť nielen v ringu a v samotnom zápase, ale pred ním. Predovšetkým Moloch sa zrejme bude snažiť získať psychickú výhodu na svoju stranu.

Tretí zápas rapovej legendy

Rytmusa čaká v boxe tretí zápas. Svoju premiéru zažil koncom roka 2018, keď prehral s českým rapperom Marpom na body. Druhý duel absolvoval v rámci Fight Night Challenge v závere roka 2021, keď si zmeral sily s profesionálnym MMA bojovníkom Gáborom Borárosom.

Ani vtedy sa mu nepodarilo zvíťaziť, ale opäť duel ustál až do konca a na protivníka nestačil na body. Na Rytmusovu obranu treba napísať, že ako Marpo, tak aj Gábor boli po športovej stránke skúsenejší ako on. Ako ale sám Patrik viackrát povedal, nechcel papierovo ľahkých súperov, chcel sa učiť, chcel sa zlepšovať, pričom proti Marpovi s Borárosom mu to bolo umožnené. Síce má pasívne skóre 0 výhier a 2 porážky. Ale treba si uvedomiť, že sám sebe dokázal, že na to fyzicky aj psychicky má. A to je častokrát cennejšie ako samotné triumfy, no nie?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rap a spev. Sergei Barracuda a Adam Mišík vytvorili skladbu k českému filmu BANGER

Proti Molochovi Vlavo sa dá konštatovať, že člen legendárnej skupiny Kontrafakt bude môcť pomýšľať na víťazstvo. Ba priam, bude zľahka favoritom tohto duelu. Moloch sa v boxe predstavil raz, na Fight Night Challenge ho porazil Čech Laky Royal. Denis by si rád napravil chuť a zvíťazil, i keď jeho hlavným cieľom je urobiť poriadnu šou.

Druhý turnaj z produkcie Fight Night Challenge sa uskutoční 3. júna 2022, pričom hlavným zápasom tohto podujatia bude boxerský zápas medzi rappermi Separom a Majkom Spiritom. Predstaviť by sa mal aj Yael a ďalšie mená známe z hudobného priemyslu. Celému galavečeru sa budeme s postupom času podrobne venovať.

Prečítaj si taktiež. Nielen Spirit či Separ. Do ringu sa postaví aj Yael

Čítaj aj: Marpo sa pripravuje na box s Vémolom. Bude favoritom?

Zaujme ťa: Album roka už v marci? Boy Wonder doručil niečo špeciálne (RECENZIA).

Photo credits: Koláž Rap G, Moloch Vlavo, Rytmus

Odporúčame