Rap a spev. Sergei Barracuda a Adam Mišík vytvorili skladbu k českému filmu BANGER

Sergei Barracuda a Adam Mišík spojili sily, aby vytvorili novú skladbu, ktorá poslúži ako titulný song k aktuálnemu českému filmu BANGER. Poďte sa pozrieť na to, ako kombinácia rapu a spevu znie v tomto prípade. My vám povieme len toľko, že nudiť sa teda istotne nebudete.

Sergei Barracuda a Adam Mišík s piesňou k filmu

Sergei Barracuda a Adam Mišík dokázali, že kombinácia rapu a spevu je prvok, ktorý bol, je a zrejme aj bude poriadne obľúbený. Takto im to spoločne ladí v titulnej skladbe k filmu BANGER.

Song nesie názov „Prach“, pričom film sa dostáva do kín už tento mesiac, konkrétne 22. septembra. Pre Sergeia a aj pre Adama sa jednalo o veľkú výzvu, pretože je iné vytvoriť „obyčajný“ singel a track, ktorý bude titulným k danej filmovej snímke.

Môžeme konštatovať, že obaja tvorcovia svoju úlohu zvládli. Song „Prach“ je zaujímavý a skrýva v sebe emóciu, pričom v texte sa dá nájsť niekoľko myšlienok, ktorým hĺbka je viac ako značná. Aj samotný film sľubuje, že sa pri jeho pozeraní nebudete nudiť.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Ak by vás zaujímalo, ako sa Marpo obul do popových spevákov, kliknite na tento odkaz. Člen Troublegangu sa domnieva, pop singers nie vždy hovoria pravdu, čo sa zárobkov týka. 

Photo credits: Instagram/sbarracuda, Instagram/adammisik

Odporúčame