Rytmus a Dollar Prync v novom singli odkazujú: „Zbohatni alebo Zdechni!“

Pozor, pozor, rapoví fans! Máme tu skladbu, ktorá je pripravená v posledných mesiacoch kalendárneho roka 2022 poriadne zamiešať karty. Rytmus a Dollar Prync spojili sily, aby vydali track, v ktorom sa spájajú český a slovenský rap. Odkaz je jasný a platí pre každého: „Zbohatni alebo Zdechni.“

Rytmus a Dollar Prync idú naplno

O skladbe „Zbohatni alebo Zdechni“ musíme hneď na úvod napísať, že je poriadne rapovo „naložená“ od prvej do poslednej sekundy. Prenikavý beat odpaľuje Dollar Prync, ktorý nielen zdraví Prahu, ale Ostravu, a následne dáva von slohu, ktorá nenechá nikoho chladným.

Nasleduje Rytmus, najprv pútavým refrénom, ktorý je posadený poriadne hlboko. Potom prichádza jeho sloha, v ktorej Patrik ukazuje, že najbližšie obdobie môže v jeho kariére patriť medzi tie najlepšie vôbec. Tvrdý drill mu sedí ako vínko, no cap.

Odkaz skladby je jednoznačný, pričom jemne reflektuje legendárny album z roku 2003 Get Rich or Die Tryin’, ktorého autorom je 50 Cent. Zaujímavosťou je, že Fifty príde do Prahy už zajtra, kde odohrá dvojicu koncertov v O2 aréne v pondelok aj v utorok.  Mix skladby mal na starosti Maiky Beatz, pričom podarený videoklip ošéfoval Marcel Rojas z rouse__media. 

Kombinácia Rytmusa s Pryncom funguje priam dokonalo. Okolo celého tracku sa vznáša drsný a úderný vibe. Pochvalu si zaslúži aj videoklip, ktorý dokonalo spadá do celej atmosféry.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame