Erik Tresor vs Frayer Flexking. Kto má z koho strach?

Uplynulé dni rozvírili hladinu na slovenskej rapovej scéne Frayer Flexking a Erik Tresor. Nie, netešte sa predčasne, boxerský zápas Erik Tresor vs Frayer Flexking zatiaľ neuvidíme. Samozrejme, nie je všetkým dňom koniec. Čo sa medzi týmito dvoma interpretmi v aktuálnom období deje? 

Erik Tresor vs Frayer Flexking : Zatiaľ na sieťach

Siedmeho septembra sme priniesli článok, v ktorom slovenský rapper Erik Tresor hovoril o tom, že by rád boxoval na Fight Night Challenge, ale zatiaľ nemá súpera. On rád by nastúpil proti Frayerovi Flexkingovi, ale ten podľa jeho slov na to nemá „vajcia“.  „Dúfam, že sa nájde rapper, ktorý bude mať vajcia na to, aby sa mi postavil. Flexking ich zatiaľ nenašiel.“

Celý článok si môžete prečítať na tomto odkaze a pripájame vám ho aj nižšie.

S kým bude bojovať Erik Tresor? Flexking na to nemá vajcia

Samozrejme, Andreasa toto nenechalo chladným. V uplynulých dňoch sa viackrát do Erika pustil prostredníctvom vyjadrení na sociálnej sieti Instagram. Uťahoval si z neho a celkovo vzniklo pomerne zaujímavé iskrenie na oboch stranách.

Ako dobre viete, Flexking sa bude na Fight Night Challenge 3 biť s Baronom z reality show Farma, Tresorovi sa súper stále hľadá. Uvidíme ich niekedy vo vzájomnom zápase? Ktovie, možno je toto celé, čo sledujeme, build up-om ich duelu, ktorý by mohol byť na programe v budúcom kalendárnom roku.

Erik Tresor má jasno, Frayer Flexking sa ho bojí. Boxu sa venuje pravidelne a poctivo, pričom celkovo je mu náročné nájsť protivníka. FF na druhej strane prezentuje, že nemá dôvod sa niekoho báť. Nejdeme sa stavať ani na jednu a ani na druhú stranu, názor si urobte sami. Faktom ostáva, že Tresor o ich vzájomné meranie síl mal záujem už 27.12.22, z čoho napokon nebolo nič.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ozval sa Ektor. Posiela odkaz bulváru aj zvedavcom

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Frayer Flexking, Instagram/Erik Tresor

 

Odporúčame