Rytmus ako súčasť novej MMA organizácie. Toto bude jeho úloha

Ak sledujete bojové športy, určite vám neušlo, že je na scéne nová MMA organizácia, ktorá nesie názov FABRIQ MMA. A jej súčasťou bude aj Rytmus. Možno však nie v polohe, v akej by ste očakávali…

Rytmus ako súčasť novej organizácie

Za FABRIQ MMA stojí predovšetkým Attila Végh, jeden z najpopulárnejších MMA fighterov slovenskej histórie. Táto organizácia spolupracuje taktiež s OKTAGON MMA, pričom prvý turnaj uskutoční už 5. novembra 2022 v Trnave. Súčasťou FABRIQ MMA bude aj Rytmus, o čom sa diskutovalo už dlhší čas. Spolu s Attilom chcú dať príležitosť aj bojovníkom, ktorí nemajú ideálnu platformu na to, aby mohli dokazovať svoje skills.

Pôvodne sa špekulovalo, aká bude jeho úloha v novom projekte. Teraz, zdá sa, že je všetko jasné. Nie, rapera, ktorý sa viackrát predstavil v boxerskom ringu, nebude MMA bojovník. Patrik Vrbovský by mal zápasy uvádzať, tak ako Ondřej Novotný uvádza podujatia OKTAGON MMA či ako to robí Bruce Buffer v UFC.

Toto je 5 dôvodov, prečo si v dnešnej dobe kúpiť CD

„Organizácia FABRIQ MMA je moje nové dieťa a čoskoro sa dozvieš, čo tam budem robiť,“ povedal člen Kontrafaktu v nedávnom rozhovore. Svoje slová vtedy pridal aj Attila Végh: „Na začiatok môžem povedať, že v klietke bude vyhlasovať výrazná postava. Viac ale nateraz komentovať nemôžem,“ uviedol pre Šport.sk. Keď ste si ale tieto vyjadrenia + ďalšie zákulisné šumy spojili, vyšiel vám jasný výsledok.  Výraznou postavou, o ktorej Attila hovorí, bude práve Rytmus.

A pred dvoma dňami to potvrdila aj samotná organizácia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FABRIQ (@fabriq_mma)

Bude ťa zaujímať: Keď Dame spojí svoje sily s Kalim, fanúšikovia sa nenudia. Práve naopak, vznikajú featy, o ktorých by sa malo hovoriť dlhodobo. Iné to nebolo ani v prípade, ktorý si pripomíname v aktuálnom článku na našom webe

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Momo a Rida Radar prvýkrát spolu. Aký oheň je táto skladba?!

Photo credits: Instagram/Atilla Végh, Instagram/Rytmus (@david.duducz)

Odporúčame