Momo a Rida Radar prvýkrát spolu. Aký oheň je táto skladba?!

momo

„Pozri je to cool brate, ver, není to búda…“ Roman G. alias Momo sa po vyše dvoch mesiacoch ozýva s novým trackom, ktorý ti pravdepodobne opäť tradične dotrhá repráky. Samozrejme, v tom najlepšom zmysle slova.

Nedávny singel „Protokol“ predstavoval rýchly návrat ku novým veciam po Momovom tohtoročnom veľmi kvalitnom projekte Dravec. Ten okrem iného priniesol vo svojom trackliste aj po rokoch veľmi vítanú spoluprácu so Separom, čo bolo len ďalším dôkazom toho, že Momo má na kvalitné spolupráce skutočne patent. A to isté dokazuje aj dnes.

Momo a Rida Radar prvýkrát spolu na jednom tracku

Aktuálne si totiž na jeho YouTube môžeme vychutnať novú skladbu, ktorá v sebe znovu nesie výnimočnú spoluprácu. Ide totiž o vôbec prvý Momov featuring s Rida Radarom. Treba podotknúť, že táto kombinácia do hudby od Hoodiniho je naozaj super. Nový track má názov „Cool brate“ a svoje právoplatné miesto by si mal nájsť aj na práve pripravovanom EP-čku, ktoré by malo výjsť už čoskoro.

Rida Radar nedávno svojich fans prekvapil nielen správou o tom, že na sa celých 100 dní vzdáva THC. Dokonca ale zmenil aj svoj výzor – zbavil sa svojich typických dredov. Do konca spomínanej výzvy by sme sa mali dočkať aj od neho nového projektu, takže určite sa budeme tešiť!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RIDA RADAR (@ridaradarofficial)

COVER PHOTO: Instagram/Momo_WLK + ridaradarofficial

Odporúčame