Rum od Separa kúpiš aj na pumpách: Na niektorých je už vypredaný

#Rum! Rum! Rum! Stále. Ak poznáš Separovu tvorbu dobre, tak vieš, že tieto slová pochádzajú z tracku Pirát, ktorý produkoval DJ Wich v roku 2013. Odvtedy veľa fanúšikov zachytilo, že rum je obľúbený alkohol rodáka z Dúbravky. Ak Separa poznáš ešte lepšie, tak vieš, že rum mal v záľube už dávno pred trackom Pirát.

Ako išla jeho kariéra viac a viac do astronomických výšin, tak sa niekde vyjadril, že by bol celkom rád, keby mu dala značka Captain Morgan nejaký sponzoring, keďže ju spomínal v trackoch alebo na sociálnych sieťach. Asi nikto by v tej dobe ani len netipoval, že o pár rokov neskôr si Separ bude zakladať svoju vlastnú značku rumu, ktorá sa vypredáva skôr ako raňajšie pečivo v obchode (čítaj pečiuko).

Prvý drop bola rarita a zberateľská záležitosť, ktorá bola ihneď vypredaná. Druhý drop bol takisto rýchlo preč no a pre tých, ktorí by si konečne chceli vypiť Monsignor rum bez akéhokoľvek stresu z rýchleho objednávania na eshopoch, môžu tak urobiť na pumpách OMV. Aj tam sa však musíš poponáhľať, pretože na niektorých pumpách je podľa Separa už vypredané. Je to pozoruhodné, akú nákupnú silu majú fanúšikovia. Majú silu ako buldozér, hehe.

Zaujímavosťou je však to, že tento krok Separ nepromoval ani ho nijak nedával do éteru fanúšikom, čo dáva tejto sekte ešte väčšiu silu. S týmto projektom mu pomáha agentúra Evency, ktorú vedie Marko Šebesta. Ten sa podieľa aj na festivale Hip Hop Žije a iných podnikateľských aktivitách spájaných s rôznymi influencermi. Dovolím si tvrdiť, že bez jeho pomoci by sa k týmto produktom dostávalo oveľa ťažšie. Takže ďakujeme.

Info teda máš, už len stačí ísť na pumpu. My sme rum v redakcii ochutnali a môžeme napísať s čistým svedomím, že ide o naozaj kvalitný rum, ktorý má na začiatku peknú ostrosť, no neskôr aj príjemnú sladkastú chuť a dohru v hrdle.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Gleb začína rok 2023 svinstvom: „workin workin" je totálny banger (VIDEO)

,,Prémiový osemročný rum z Panamy zreje v dubových sudoch po bourbone, vďaka čomu získava plnú, dokonale zaoblenú chuť s medovkastým sfarbením. Rum je vyrobený fermentáciou a destiláciou melasy z cukrovej trstiny,“ znie oficiálny popis rumu od Separa, ak si to ešte nezaznamenal. Tak čo, ešte váhaš?

Rum je možné (niekedy) kúpiť aj tu alebo tu.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame