REWATCH: Toto je Technotronic Flow, Rytmus a Madskill robia šou

V našej pravidelnej rubrike REWATCH vám prinášame spomienku na skladby, o ktorých sa už príliš nehovorí, na ktoré sa zabudli, prípadne tracky, ktoré keby vyšli dnes, tak by boli nesmiernymi bangrami. Dnes bude taktiež reč o jednej takej, konkrétne o skladbe Technotronic Flow, ktorú pred takmer desiatimi rokmi odpálili Rytmus a DJ Madskill. Ak náhodou neviete, o čom je reč, poďme sa na to spoločne pozrieť. Pretože – toto jednoducho musíte počuť. 

Toto je Technotronic Flow, Rytmus a Madskill robia šou – veta, ktorá hrá v hlave mnohým z nás dodnes. Ak tento track skutočne nepoznáte, pozrite si ho, aby ste boli v obraze. Jedná sa o obdobie, kedy bol Rytmus jednoznačne na vrchole a konkurenti sa naňho prakticky nechytali. Prinášal nové trendy, skúšal nové veci a bol nesmierne úspešný so všetkým, s čím prišiel. Rapová scena v roku 2011 nebola taká prehustená a rozšírená ako je tomu teraz. Možno aj to vtedy zohralo rolu, ale to je téma na debatu.

A Madskill? Madskill prinášal také hudby, že na niektoré z nich ľudia nezabudli dodnes. Beaty, ktoré sa objavili v skladbe Technotronic Flow sú výrazne nadčasové, a keby ich niekto použije v tracku v roku 2020, nikto by sa pravdepodobne nečudoval. Táto spolupráca bola svojho času veľmi úspešná a je logické, že po deviatich rokoch jemne zapadla prachom. Preto sme tu my, aby sme vám ju pripomenuli.

Foto: Rytmus, Madskill, Technotronic Flow

Odporúčame