Separ v podcaste POHOFKA hovoril o detstve, vzdelaní, tetovaní, deťoch či Ivete Radičovej

Separ je jedným z najsledovanejších rapperov na Slovensku a v Českej republike. Keď sa niekde objaví, či už na koncerte, festivale alebo čo i len v rozhovore, má to veľkú sledovanosť a niet sa čo čudovať. Potvrdzuje to aj aktuálny prípad, keď Separ prijal pozvanie do slovenského podcastu POHOFKA. A práve o tomto interview vám teraz ideme povedať, pretože člen rapovej skupiny DMS neostal nič dlžný svojej povesti a opäť rozprával do hĺbky a úprimne. Aj preto má toľko priaznivcov.

Nemusíte mať radi Separa a jeho hudbu, aby ste dokázali oceniť jeho rozhovory. Prečo? Dôvod je prostý, je nesmierne autentický a priamy. Nemá problém hovoriť nielen o veciach pozitívnych a o tom, čo sa podarilo, ale aj o tom, čo naopak bolo zlé, čím si prešiel, čo ho ako formovalo a kam sa dostal a akým spôsobom. Na nič sa nehrá, i keď niektorí ľudia z neho môžu mať pocit, že si ide egotrip, ale skúste ho sledovať pravidelne a zistíte, že to tak nie je. Separ je Separ, je svojský a úspešný, a tak to bude aj naďalej.

Ako už býva zvykom v tomto type článkov, nebudeme vám samozrejme reprodukovať celé znenie rozhovoru, rešpektujeme prácu ďalších novinárov, ale predsa len načrtneme, o čom zhruba sa člen skupiny DMS a autor minuloročného albumu OG rozprával s moderátorkou podcastu POHOFKA. Neprekvapí, že to bolo na rôzne témy, či už z minulosti alebo prítomnosti, a že aj tí najskalnejší priaznivci Separa mali možnosť dozvedieť sa nové veci, ktoré doteraz možno ani nezazneli.

Separ sa rozhovoril o svojom detstve, hovoril, že si spomína predovšetkým na hádky, pričom v momentoch to skutočne nebolo jednoduché. S nadhľadom reflektuje, že jeho rodičia neboli ľudia, ktorým bolo súdené byť spolu, pričom jediným dobrým výsledkom ich manželstva bol on sám. Okrajovo zabŕdol do toho, že niekedy mu mama nemala dať čo na desiatu, ale zároveň dodal, že nič z toho, čím si k dnešnému dňu prešiel neľutuje, pretože ho to v konečnom dôsledku vyformovali v človeka, akým je dnes.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Zmizni im z cesty! Kontrafakt vydal najdrsnejší track ich kariéry

Niektorí z vás možno nevedeli, že chodil na polygrafickú školu v Rači, kde sa venoval grafike a svojho času mal prehľad v rôznych programoch, ktoré sa tejto problematike venujú. A čo prvé tetovanie? Nápis hip-hop, ktorý sám sebe tetoval na lýtko svojpomocne vytvoreným tetovacím strojom. Ako hovorí, nebolo to práve hygienické, ale koniec koncov, je to história. Ďalej Separ hovorí o svojich deťoch, o tom ako funguje s Tinou a približuje aj to, že nie každý má financie na to, aby si ho zaplatil na akciu, prípadne zaplatil uňho reklamu. Plus, nemá len jedného manažéra, ale viacerých.

Viac už prezrádzať nebudeme, ale zaujalo napríklad to, že Separ nemá rád príliš slušných ľudí a ako príklad povedal bývalú političku a dnes sociologičku a dekanku Ivetu Radičovú. Samozrejme dodal, že nič proti nej nemá, ale skrátka mu príde príliš smutná. A v láske nemá ani ľudí, ktorí pôsobia ako mudrlanti, pričom častokrát sa tento jav objavuje u vysokoškolských absolventov, ktorí síce majú titul z VŠ, ale univerzita im prakticky nič nedala a pracujú mimo svojho oboru. Rozhodne, ak máte chvíľku času, tento rozhovor stojí za vypočutie, obohatí vás.

Foto: Separ, YouTube, podcast POHOFKA

Odporúčame