Rest a DJ Wich vydali spoločný album: Je to splnený sen

Rest a DJ Wich. (Zdroj: Instagram/Peter Hricko, restovski, djwich)

#Keď sa spoja legendy, treba o tom informovať. Teraz tak urobili Rest a DJ Wich, pričom nebudeme si klamať, títo dvaja patria medzi ikony českého rapu. Poďte sa spolu s nami pozrieť na ich nový spoločný projekt, ktorý nesie názov TLAK. A myslíte si správne, na vaše uši to bude poriadny tlak!

Rest a DJ Wich ako 10/10

Nemusíte ich mať radi a byť ich skalnými fanúšikmi, aby ste ich rešpektovali. Rest a DJ Wich si ale zaslúžia váš rešpekt, pretože na českej scéne sú už veľmi dlho, patria medzi stálice, ostávajú verní svojmu štýlu a všetko, čo publikujú podlieha nejednej kvalitatívnej kontrole. Inými slovami, dávajú si záležať aj na tých najmenších detailoch. Rest hovorí, že spoločný projekt s Wichom je pre neho splneným snom. Nebudeme vás dlhšie napínať, tu si môžete vypočuť album TLAK plný striktného rapu a skvelých hudieb, ktorý má priam hmatateľnú výpovednú hodnotu.

Projekt je dostupný na streamovacích službách a jednotlivé skladby nájdete aj na video platforme YouTube. Chalani neotáľali, takýmto spôsobom sa k ich novej hudbe môže v krátkom časovom intervale dostať čo najviac ľudí. V dobe, kedy je každý jeden krok premyslený a kalkulovaný, takéto konanie chválime.

Čo napísať o samontom albume TLAK? Je na ňom 18 trackov, ktoré predstavujú viac ako 53 minút hudby. Takto nejako to má vyzerať. Žiadna slovná vata, Restove úderné slohy a Wichove beaty a hudby, ktoré by sa nestratili ani v nabitej svetovej konkurencii. Nevieme ako vy, ale my si tento projekt užívame, pretože ako Rest, tak aj DJ Wich nebudú tvoriť večne, takže treba oceniť čas, kedy sú ešte aktívni. Na projekte sa nenachádza veľa hostí, ale tí, ktorí tam sú, majú svoj význam a tracky posúvajú ešte vyššie. Spomenúť môžeme Michajlova, Kata či Strýca Noryho. Svojej úlohy sa zhostili zodpovedne.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kendrick Lamar ako najlepší hip-hopový umelec roka. Získal aj ďalšie ceny

Na podrobnejšie analýzy ešte priestor bude. TLAK je album, ktorý si treba napočúvať a nechať ho prejsť pod kožu. Skrátka, celé to nejak-tak nacítiť. Ak ste fanúšikmi skutočného rapu, ktorý nie je tak ovplyvnený modernými trendmi a rôznymi prvkami spevu, tak vás tento projekt dozaista zaujme.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame