Refew má z trashtalku depku. Flexking vydáva skladbu K.O.

Flexking KO

Flexking KO

Veľkolepé pokračovanie Fight Nigh Challenge sa nezadržateľne blíži. Trashtalky v plnom prúde, účastníci majú ukončené prípravy a zrejme sa veľa z nich teší na to, keď celý tento kolotoč skončí. Pre fanúšikov slovenského rapu sú pripravené hneď tri zápasy, a to medzi Molochom a Rytmusom, Separom a Majkom Spiritom a v neposlednom rade medzi Frayerom Flexkingom a českým Refewom.

O FNL sme ti už písali niekoľkokrát, klikaj na tento odkaz, kde nájdeš celé vlákno s témou Fight Night Challenge. Dnes nás však zaujíma len Frayer Flexking, ktorý dropuje skladbu K.O., ktorú venuje práve jeho piatkovému súperovi. Vo videoklipe z dielne Danpingdona je jasne vidieť, že Flexking má skutočne formu na to, aby Refew naozaj dostal K.O.

Nepredbiehajme však udalosti. Všetko sa dozvieme v piatok. Flexking taktiež spúšťa súťaž o lístky na túto spoločenskú udalosť, podmienky nájdeš na tomto odkaze. O hudobnú stránku sa postarala dvojica r3yno a Shimmi. Druhý menovaný o pár dní dropuje jeho prvý štúdiový album YO. Všetky infromácie o tomto projekte nájdeš zasa tu. V tomto článku je strašne veľa odkazov, prepáčte mi.

Okrem toho na kanále BLAS vyšla aj ďalšia skladba, na ktorej Frayer Flexking hosťuje. Postaral sa o ňu talentovaný Tayler Prof a nesie názov Nemáme Pána.

Credits: Frayer Flexking

Odporúčame