RECENZIA Hádaj, s kým spíš: Slovenský erotický román, ktorý ťa pošteklí na tých správnych miestach i zdvihne tlak

unsplash.com

#Toto je príbeh nielen o láske, chybách a sklamaní,  ale aj o „zakázaných“ posteľných praktikách, vášnivo dráždivom milovaní a nekonečnej spleti mileniek a nadržaných mužov. Nejde však ani o Kámasútru, ani o 50 odtieňov sivej. Na knižné pulty prichádza niečo nové, čo dámam v každom veku nedá spať. Tým niečím je novinka od Petry Hederovej Hádaj, s kým spíš.

Po novele Milovanie s vanilkou, v ktorej ťa autorka zoznámi s hlavnými postavami a predostrie ti šokujúci príbeh lásky dvoch odlišných svetov – sveta heterosexuálky „vanilky“ a sveta sadomasochistu, ktorého túžbou je mať ženu naplno podriadenú jeho želaniam, prichádza pokračovanie v podobe ešte zamotanejšieho príbehu zakázaného vzťahu.

Nádejnú idylku naruší nevera

Po ťažkej havárii sa Marcel preberá z umelého spánku a snaží sa obnoviť vzťah s „vanilkou“ Lenou. Okolo nich však ako supy lietajú jeho manželka Xénia a bývalá milenka Rút.

Ak čakáte krvilačný súboj troch žien o jedného, síce dobre stavaného, ale polomŕtveho muža, tak ste na veľkom omyle.

Všetko je harmonické, vzťah Leny a Marcela pomaličky nadobúda reálne kontúry, z ktorých by mohol konečne vzniknúť aj vážnejší vzťah s perspektívou do budúcnosti. Zvrat však nastane vo chvíli, keď Lena pristihne Marcela pri vášnivom bozkávaní v aute pred nemocnicou.

Čo tam však robí? Nemal by ležať v posteli? Podvádza ju už dlho? Bol to vôbec Marcel, koho videla? Nad celou situáciou visia mnohé otázniky, ktoré sa Lena rozhodne rozlúsknuť spolu so záhadným pomocníkom.

bux.sk

Obálka, z ktorej ti budú slinky tiecť potokom

Milovníčky mierne okorenených  románov si prídu na svoje už pri prvom styku s knihou. Obálka totižto ponúka pohľad na vypracovanú mokrú mužskú hruď, naplňujúcu predstavu dokonalého muža, ktorého by si nejedna dáma priala mať vedľa seba v posteli.

Výber fotky muža však nie je to jediné, na čom si dala autorka záležať. Aj napriek tomu, že ide o tému SM praktík a drsného sexu, autorka sa nebojí nazývať veci pravými menami, problematiku má do detailu naštudovanú a takú ju aj ponúka čitateľkám.

Dámy, ktorým niečo hovoria pojmy ako trampling, spanking či bondage, si jednoznačne prídu na svoje, nakoľko hlavný hrdina až príliš rád holduje podobným praktikám. Naopak, ženám, ktorým buď veľmi nevonia podobný druh sexuálneho uspokojenia, alebo sa s ním zatiaľ ešte nestretli, odporúčam čítať knihu na vlastné riziko.

Hodnotenie: #####

Chceš si prečítať Hádaj, s kým spíš alebo inú zaujímavú knihu? Nájdi ju na bux.sk!

Odporúčame