Recenzentka Zuzka: Hydrosonická kefka je smart riešenie pre naše uponáhľané životy a náročné požiadavky

Foto: Curaprox

Za značkami po celom svete stoja ľudia, ktorí sú spoluautormi ich príbehu. Samozrejme, bez tvorcov daných produktov by to skutočne nešlo. No nefungovalo by to ani bez ľudí, ktorí sa rozhodli značku kúpiť a zviazať s ňou uzlík vernosti. Za značkou Curaprox stojí aj môj osobný príbeh.

Ten spadá ešte do čias, kedy som musela pristúpiť k podpísaniu zmluvy s fixným zubným aparátom (rozumej strojčekom) na dlhšie obdobie. Pár rokov dozadu neboli strojčeky vecou imidžu. V pubertálnom období, ktoré sprevádzajú nezodpovedané existenčné otázky, si želáte „kozmetických“ zásahov od lekárov čo najmenej. Nuž, pre krásu sa trpí a pre zdravie ešte viac. Tu niekde sa začína písať môj príbeh s Curaproxkami.

Foto: Curaprox

Počas „skrášľovacieho obdobia“ som prešla všetkými variantmi kefiek – od soft až po ultra soft produkty. Po objavení single kefky sa čistenie pomedzi drôtiky stalo neodmysliteľnou súčasťou pobytu v kúpeľni. Single kefku si pri ústnej hygiene neodpustím ani dnes. No nemusím sa už namáhať manuálne, pretože sa ku mne dostal balíček obsahujúci inovácie, ktoré boli minimálne pre mňa vysnívanou súčasťou kúpeľňovej výbavy.

Hydrosonická kefka Hydrosonic ORTHO od Curaprox je atraktívnym ekvivalentom nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Obzvlášť pre ľudí, ktorí trpia problémom s citlivými ďasnami. Manuálne čistenie som dlho považovala za najdôslednejšiu alternatívu starostlivosti o zuby až do chvíle, kým sa mi do rúk nedostala elektronická verzia tradičných obľúbenkýň. Kefka Hydrosonic ORTHO vás očarí jednoduchým ovládaním a pri skorom rannom a neskorom večernom čistení zubov sa nemusíte báť, že zobudíte polovicu rodiny. Tichý chod je ďalšou z výhod, ktorými kefka disponuje. V balení nájdete tri hlavičky s obzvlášť jemnými vláknami. Dve z nich sú určené na klasické čistenie. Vďaka malej veľkosti hlavičky sa dostanete aj k zadným zubom, ktorých čistenie býva často problematické.

Foto: Curaprox

O pedantný výsledný efekt sa postará čistiaca hlavička Single. Tú by som zaradila k najvýraznejšiemu elementu celého balenia. Kefka má celkovo sedem nastaviteľných režimov, z ktorých som si najviac obľúbila clean mód. Tlieskam výrobcom, ktorí mysleli na všetkých a dokázali uspokojiť dopyt nositeľov strojčeka, náročných zákazníkov i tých, ktorí pre nedostatok času potrebujú čo najjednoduchšie riešenia starostlivosti. Manipulácia je jednoduchá, najťažšie je uvedomiť si, že na kefku nesmie byť vyvíjaný tlak. Platí to tu dokonca ešte viac než pri manuálnom čistení. Ak si osvojíte tento zvyk, z povinnosti sa môže skutočne stať milovaná činnosť. Jasné, že by to malo byť prirodzené, no povedzme si pravdu – v dnešnom svete je čas naozaj drahá komodita.

Nabíjanie kefky Hydrosonic ORTHO je rovnako jednoduché ako pri smartfónoch. Nabíjačka je ľahko skladovateľná a zmestí sa aj do vždy plnej ženskej kabelky. Ak by som mohla mať na výrobcu jedno prianie, volila by som rozšírenie hlavičiek o nové tipy. Inak sa chcem celému CURAPROX tímu poďakovať za to, že neustále pracuje na smart riešeniach pozitívne ovplyvňujúcich naše uponáhľané životy a náročné požiadavky.

Zdroj: PR článok
Odporúčame