Rauš už aj na YT. Yzo, Nik, Jickson a Cashanova Bulhar ťa dostanú do varu

Yzomandias je na vrchole svojich síl a zažíva skutočný kariérny Olymp. Na čo siahne, to je hit. Aktuálne mu vyšiel upgrade albumu Prozyum, ktorý nesie názov Director’s Cut, pričom postupne sa tracky objavujú aj na video platforme YouTube. Teraz sa tam dostal banger RAUŠ, kde Yzomandiasovi sekundujú Nik Tendo (ako inak), Jickson a Cashanova Bulhar. Poďme sa pozrieť ako to vyzerá a ako to znie. 

Yzomandiasov upgrade albumu Prozyum s názvom Director’s Cut sme analyzovali v našej rubrike Na prvé počutie, kde sme sa zamerali na to, čo toto CD obsahuje, čo prináša a kto sa tam objavuje. Prečítať si to môžeš v osobitnom článku. Album je k dispozícii na streamovacích službách ako Apple Music či Spotify, pričom, ako sa ukazuje, tracky budú postupne pribúdať aj na video platforme YouTube. Nie všetky dostanú videoklip, ale zaujímavý vizuál by mal byť samozrejmosťou, tak ako to v labeli Milion Plus býva koniec koncov zvykom.

Aktuálne na YouTube pribudol song Rauš, kde sa objavuje nielen Yzomandias, ale taktiež jeho dlhoročný parťák Nik Tendo, s ktorým mu to ohromne ladí, taktiež ďalší člen M+ Jickson a v neposlednom rade Cashanova Bulhar, ktorý sa v uplynulom období stáva naozaj aktívnym rapperom a naberá aj na kvalite. Pre úplnosť dodajme, že čo sa Raušu týka, o hudbu a produkciu sa postaral Jerry Lee, o vizuál, ktorý track sprevádza zas Andreas Gold. V oboch prípadoch sa jedná o mená, ktoré ste už dozaista počuli. Objavujú sa totiž pomerne často.

Tento samotný track má rozhodne potenciál na to, aby si ho ľudia púšťali pravidelne a dlhodobo. Stretávajú sa na ňom interpreti, ktorí sú v dobrej rapovej forme, majú čo povedať, majú čo ponúknuť a netreba zabúdať na to, že im to poriadne ladí. To je pri spoluprácach celkovo veľmi dôležitý aspekt, ale nie vždy sa na to berie ohľad. Rauš ponúka viac ako štyri a pol minúty rapu, pričom sa jedná o jeden zo songov, ktorý sa na pôvodnej verzii albumu Prozyum neobjavil, a teda, dá sa napísať, že je to hudobná novinka.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dobyje Skepta Slovensko s týmito songmi? (VÝBER)

Foto: Rauš – Yzomandias, Nik Tendo, Jickson, Cashanova Bulhar, video na YouTube, zdroj: kanál Milion Plus 

Odporúčame