Dobyje Skepta Slovensko s týmito songmi? (VÝBER)

Už to nepotrvá dlho a budeme môcť napísať, že Skepta, jeden z najlepších rapperov súčasnosti, sa nachádza na Slovensku. 39-ročný rodák z londýnskej štvrte Tottenham je pripravený dobyť našu metropolu a dokázať tunajším fanúšikom, že UK rap rozhodne stojí za to. 

Skepta a songy, ktoré si vás získajú

Otázka znie, ktorými skladbami si tento britský interpret dokáže podmaniť slovenské publikum? Keby máme vymenovať všetky, zrejme by bol tento článok prehnane dlhý a to nie je jeho cieľom. Preto si poďme pozrieť tie hlavné, ktorými sa môžete naladiť na toto očakávané podujatie.

Skeptov koncert v Bratislave prebehne 2. septembra a jeho predskokanmi sú pútavé mená domácej scény ako Separ, Gleb či Yzomandias. Ak máš rád rap a vyhovuje ti tento termín, tak skrátka nemôžeš v A4 Studio chýbať. Vstupenky sú naďalej v predaji, získať ich môžeš na tomto odkaze.

Takže, na ktoré Skeptove bangre sa sústrediť? Spoluprácu „Praise The Lord“, na ktorej je spolu s ASAP Rockym zrejme predstavovať nemusíme.

Potom je tu klasika „Shutdown“, ktorú ocenia predovšetkým priaznivci, ktorí sledujú rap dlhodobo. Skepta na tomto songu potvrdil, v čom je silný, sústreďte sa na to ako frázuje a koľko myšlienok dokáže zhmotniť do niekoľkých slov. Silné, no nie?

Tu máme niečo novšie, konkrétne „Energy (Stay Far Away)“, kde Skeptu dopĺňa WizKid. Niečo nám hovorí, že tento feat v Bratislave určite zaznie.

A k bangru „Nasty“ z roku 2015 treba niečo písať?

Ako píšeme, Skepta so sbeou prinesie na Slovensko veľkú rapovú kvalitu a úroveň show, ktorá nejedného z vás dostane do kolien. Yzo, Separ a Gleb mu parádne pripravia publikum a tento Brit, ktorý má toho (nielen) v rape za sebou až-až to následne prvotriedne ovládne.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je toto najlepší klip kalendárneho roka 2022?

Dúfajme, že nenastanú nijaké problémy, pretože neraz sa stalo, že keď mal svetový hip-hopový umelec prísť na slovenskú pôdu, nastali komplikácie, o ktorých sa nikomu ani nesnívalo, ehmm DMX, ale nič.

Na záver jedna špeciálna:

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/SKEPTAGRAM

 

Odporúčame