Ktorých rapperov by sme mohli vidieť na Fight Night Challenge?

Zatiaľ sme boli svedkami dvoch turnajov organizácie Fight Night Challenge, kde sa prelínajú svety bojových umení a rapu. V akcii sme mohli vidieť mená ako Rytmus, Separ, Majk Spirit, Frayer Flexking, Yael či Moloch Vlavo. Na jazyk sa tlačí otázka, akých rapperov môžeme očakávať v tomto koncepte v budúcnosti? 

Fight Night Challenge ako platforma

FNC môžeme do istej miery vnímať ako platformu, na ktorej môžu rapperi, hudobní interpreti či celebrity celkovo, okúsiť, aké je to sa pripraviť na zápas v bojových športoch a postaviť sa do ringu. Jedna vec totiž je, ako to na nás v níma cez živý prenos či priamo v hlave, ďalšia zas, čo pociťujú jednotliví účastníci.

Svoje by o tom vedeli hovoriť vyššie spomínaní rapperi, predovšetkým na nedávnom zápase Majk Spirit – Separ bolo vidieť, že obaja interpreti vyšli zo svojej komfortnej zóny a dokázali nielen okoliu, ale aj sami sebe, že hranice vlastných limitov sa dajú veľmi zaujímavým spôsobom posúvať vpred.

Majk Spirit sa stal boxerom. Čo všetko zachytáva jeho nový dokument?

Fight Night Challenge bude pokračovať ďalej, už teraz vieme, že na treťom turnaji tejto organizácie uvidíme zápas MMA fighterov Mareka Bartla a Karola Ryšavého. Rapových priaznivcov ale určite zaujíma, kto z rap game by sa mohol v budúcnosti postaviť do ringu.

Koho z rapperov by sme mohli vidieť v boxe?

Treba si na rovinu povedať, že v zákulisných šumoch sme mohli počuť mená prakticky každého zo slovenského či českého rapu. Je však otázne, do akej miery sa tieto fámy zakladajú na pravde. Častoskrát ide vyslovene o dohady, ktoré sú skôr zbožným prianím fanúšikov, než reálnou alternatívou. Napríklad, viackrát sa skloňoval Kali. Samotný rapper, ktorý má bojové športy veľmi rád a vo voľnom čase trénuje, napísal, že aj keď sa fyzicky pripravuje, bojovanie samotné ho neláka a do ringu sa nechystá.

Moloch Vlavo a Rytmus si vymenili odkazy plné rešpektu (VIDEO)

Potom tu máme napríklad Radikala. Chef aj vo svojej tvorbe naznačil, že by sme ho niekedy na Fight Night mohli vidieť. Zatiaľ nie je isté do akej miery je to reálne a kedy by to mohlo byť, ale v tomto prípade by sme sa priklonili k tomu, že Radikal Chef je serióznou možnosťou, čo sa boxerského zápolenia týka. Taktiež je to chalan, ktorý má nielen fyzickú, ale aj mentálnu kapacitu na to, aby zvládol náročnú prípravu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kto je počúvanejší - Kontrafakt alebo DMS?

A kto ďalej? Nepochybujeme o tom, že sa do ringu vrátia aj Frayer Flexking či Rytmus. Bude zaujímavé sledovať, či sa k tomu odhodlajú aj Yael, Moloch Vlavo či napríklad Čis T. V hre sú aj ďalšie mená, ale nemôžeme vám všetko prezradiť ani my. Adeptov ale hľadajte v novej škole slovenského rapu. Viacero mladých chalanov má v láske bojové športy. A takisto majú radi rap. Preto je táto platforma pre nich ideálna. Alebo sa mýlime? Nehovoriac o tom, že sa jedná o super spôsob ako sa prezentovať. A možno aj získať nových sponzorov.

Kali reaguje na špekulácie. Pripravuje sa na boxerský zápas?

Ego ako boxer?

A na záver je tu ešte jedno meno, ktoré sme zachytili v komentároch či diskusiách. Nie je ním nik iný ako Ego. V tomto prípade vás ale sklameme, pretože člen skupiny Kontrafakt sa podľa toho, čo je známe, na fighting taktiež nechystá a verejnosť neočakáva, že by sa to v budúcnosti mohlo zmeniť.

Na druhej strane, Egáč je človek, ktorý miluje výzvy a nové veci. Takže, nikdy nehovorte nikdy. A predovšetkým v uplynulých mesiacoch sme si dokonalo zvykli na to, že by sme mali rátať so všetkými možnosťami. Nech už sa to týka čohokoľvek.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Koláž Rap G, Radikal Chef profil IG, Kali profil IG, Ego profil IG

Odporúčame