Raperi, vlogeri a jediná televízia: Takto vyzerá 8 najúspešnejších slovenských kanálov na Youtube

Rytmus a GoGo

Rytmus a GoGo

#Hoci sa čísla dosiahnuté na slovenskom Youtube nedajú porovnať s cudzinou, ide na prvý pohľad o úctyhodné výsledky. Preto sme pre vás zostavili rebríček 8 najúspešnejších účtov zo Slovenska podľa množstva videní. Podľa očakávaní si ho rozdelili slovenskí youtuberi a raperi.

1. GoGoManTV (421 miliónov views)

Najúspešnejší youtuber u nás má v tomto rebríčku prominentné postavenie. Na jeho 421 miliónov views sa nechytá ani Rytmus.

2. DONFANTASTICKYPESS (397 miliónov views)

Rytmusov kanál prináša jeho klipy, videá Kontrafaktu aj Dary Rolins a tiež rôzne iné filmy z Patrikovho života. Všetko to dáva dohromady 397 miliónov videní.

3. Expl0ited (139 miliónov views)

Druhý najpopulárnejší youtuber Expl0 nemá ani polovicu views kanálu GoGa, napriek tomu je ich osud podobný – obaja sa stali celebritami internetového veku.

4. Majk Spirit (120 miliónov views)

Člen H16 a jeden z najúspešnejších raperov u nás hrá svoju youtubovu hru výborne. Pochváliť sa môže 120 miliónmi pozretí.

5. Ruka Hore (108 miliónov views)

Obchod, agentúra a tiež youtube kanál, na ktorom majú premiéry klipy slovenských raperov. Aj to spravilo z kanálu Ruka Hore jeden z najúspešnejších na Slovensku.

6. menameselassie (74 miliónov views)

Youtuber Slovenska číslo tri – Selassie. Videá z jeho profilu mu priniesli už 74 miliónov views.

7. HBO CZSK (45 miliónov views)

Hoci ide o spoločný česko-slovenský kanál televízie HBO, jeho úspech v rebríčku nemožno spochybniť. Najviac videní mu priniesli klipy z programu Na stojáka.

8. GoGosVlog (44 miliónov views)

Rebríček sme začali aj končíme GoGom. Jeho kanál na vlogy prináša čísla, ktorým mnohí závidia. A to ide o zlomok z toho úspešnejšieho.

Zdroj: Socialbakers

Odporúčame