Radikal spojil sily s Damem a Téčkom: Je táto skladba pilierom FREERIDE 4?

Radikal Chef x Dame (Zdroj: IG/radikal_chef, adamvandame)

#Nový Radikalov album FREERIDE 4 sa nám všetkým postupne dostáva pod kožu, pričom samotný Chef jednotlivé skladby pridáva aj na YouTube. Aktuálne sa medzi ľudí dostal track „Vampír“, na ktorom sa nachádzajú aj Dame a Téčko. Bolo by vyslovene hriechom, keby sa naň nepozrieme.

Jedna z ozdôb FREERIDE 4?

Album FREERIDE 4 je doteraz Radikalovým najlepším a najosobnejším albumom. Minimálne to nám samotný Patrik povedal v exkluzívnom rozhovore pre náš portál, ktorý si môžete prečítať na tomto odkaze a pripájame vám ho aj nižšie.

Radikal Chef: Pite viacej vody, berte menej drog (ROZHOVOR)

Chefov nový projekt sa od úvodných dní teší veľkej popularite. Niečo nám hovorí, že po zverejnení songu „Vampír“ bude tento trend ešte pokračovať.

Počuli ste už spoluprácu Radikala s Damem? Mysleli sme si, o to pútavejšia táto skladba je. K týmto dvom rapovým stáliciam musíme pripočítať Téčka, ktorý o sebe dáva vedieť vyslovene zaujímavým spôsobom. Netreba zabudnúť na to, že produkčne sa o „Vampír“ postaral Die For. Shout out patrí aj vizuálu tohto songu, pretože je pútavý a osobitý, pričom divákov „núti“ video sledovať.

Čo nám Radikal povedal o spoluprácach na albume FREERIDE 4? „Hostí som riešil na last minute a už len kombinoval, kto kde by to mohol svojou osobnosťou a štýlom doplniť a ešte viac boostnuť výsledné dielo. Ale je to ako to je, Boh to zariadil takto, nemám rád extrémne plánovanie a premýšľanie, šachovanie kto, kde, zas, čo. Nechcem sa na to už nikdy tak pozerať.  Dvaja interpreti to zdvorilo odmietli hneď na začiatku, lebo sami pracujú na svojich nových projektoch. Inak každý, kto dostal track, tak to nahral do pár dní. Dame dokonca za noc,..“

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kanye West padá nižšie a nižšie: Zastáva sa Adolfa Hitlera

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame