Radikal Chef prichádza s videosinglom Nový Hendrix

Od posledného vydaného singlu už ubehol nejaký ten piatok, a tak bolo len otázkou času, kedy nám Paťo navarí nejakú novú skladbu. Už od začiatku tohto roka sa Chef ukazuje v dobrej forme, čoho dôkazom sú tracky Fatra a UFO, ktoré sme v tomto článku zaradili medzi najlepšie tracky prvých štyroch mesiacov. Čo tu teda máme dnes?

Videosingel nesie názov Nový Hendrix. Tradične vychádza táto novinka na kanály FCKThem a spolu s ňou tu máme samozrejme aj videoklip, o ktorý sa postaral talentovaný Daniel Krist (DanPingdon), ktorý mal na starosti animáciu ku skladbe UFO, alebo naposledy sme mohli vidieť jeho prácu na skladbe Fobia Kid ft. OTIS – Fašiangy.

Viac než zaujímavá je aj produkcia tohto tracku. Beat doručil ruský producent FrozenGangBeatz, člen známeho labelu Dead Dynasty. V minulosti Chefovi produkoval bangre ako L.I.T a Golden Kidz. Frozen má na svojom konte viacero zásadných produkcií so zahraničnými menami ako Bones, Chris Travis alebo Pharaoh. O finálny zvuk sa už tradične postarali Dufus & Masif. V súčasnosti je známe, že Chef pracuje na svojom novom albume Freeride II, a ešte pred letom by sme sa mohli dočkať avizovaného tracku, ktorý bude súčasťou spomínaného albumu.

Sledovať nezabudni ani sociálne siete, na ktorých sa dozvieš všetko o plánovaných novinkách. Všetky predošlé single ako aj túto novinku si môžeš zakúpiť na iTunes. Teraz už spomínaná novinka.

Odporúčame