Radikal Chef o FREERIDE 4: Môj najosobnejší a najlepší album

Radikal Chef s projektom svojho života. (Zdroj: IG/radikal_chef)

#Už nepotrvá dlho a Radikal Chef vypustí von rapové tornádo, na ktoré niektorí z vás ani nie sú pripravení. Jeho album FREERIDE 4 vychádza už 15. decembra 2022 a sám interpret o ňom hovorí, že bude najosobnejším a najlepším hudobným projektom, aký zatiaľ vo svojej kariére vydal.

Radikal Chef myslí na každý detail 

Zatiaľ je z albumu FREERIDE 4 von jedna skladba, konkrétne „Veľa Ginu, Ráno Hlad 2″, kde Radikalovi sekunduje Matej Straka. Môžeme konštatovať, že tento track je výborný a má iba jedno negatívum. Nevieme ho vypnúť.

Aktuálne Kráľ Severu ponúka pohľad na tracklist a cover. Je na mieste napísať, že tak, ako mu to je už dlhší čas vlastné, si dáva záležať na každom jednom detaili. Chef teasuje, že FREERIDE 4 bude najlepším a najosobnejším albumom, aký dokedy vydal. Ak to tak naozaj bude, a nemáme mu dôvod neveriť, tak sa máme naozaj na čo tešiť.

Ako hovorí, buďte pripravení, prichádza mráz a zimomriavky. Keď už sa blíži tá mikulášska nádielka, môžeme vám prezradiť aspoň toľko, že FREERIDE 4 dostane na našom webe podrobný rozbor a exkluzívne interview. Viac informácií už čoskoro.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame