Radikal, Patrik Rivier a Adam 2K52 sú extra fresh: Čo odpálila Chefova Habibi?

Radikal Chef láka na nový album. (Zdroj: IG/radikal_chef)

#Slovenský raper Radikal Chef opäť o niečo viac navnadil svojich priaznivcov na pripravovaný album FREERIDE 4. Toto je song „Extra Fresh“, na ktorom sa objavujú aj Patrik Rivier a Adam 2K252.

FREERIDE 4 sa blíži

Ak sa tešíte na nový Radikalov album FREERIDE 4, čakanie už nepotrvá dlho. Tento hudobný projekt oficiálne vyjde 15. decembra 2022 a všetkým je jasné, že rapové Vianoce prídu tento rok o niečo skôr, ako zvyčajne. Radikal dáva silným spôsobom v songu „Extra Fresh“ najavo, že v novom projekte sa môžeme tešiť na nové flowy, zaujímavé slohy a prvotriedne hudby inšpirované zahraničím. Nechýba vibe, ktorý je doslova nenapodobiteľný.

Skladba je verná svojmu názvu, je naozaj svieža, pričom Radikal Chef, Patrik Rivier a Adam 2K52 spolu fantastickým spôsobom ladia. Všetko o úroveň vyššie posiela premekaný videoklip, ktorý je z dielne ProdukceBezStrachu. Patrí sa dodať, že hudbu spravil Spotless, mix Dufus a master Masif. Hudba tvorí veľmi dôležitú časť tohto songu, je to skutočne cítiť.

Čo samotný song? Beat je skutočne prenikavý a refrén sa vám dostane pod kožu prakticky okamžite. Viacero zaujímavých referencií, silná energia a prítomnosť story tellingu. Toto bude mať dozaista úspech, o tom nepochybujeme.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame