Prequel k ságe Star Wars sa nezadržateľne blíži: Sleduj napínavý trailer k novému seriálu Andor!

záber z nového seriálu Andor

Andor je nový prequel k filmu Rogue One (Zdroj: YouTube/Star Wars)

#Premiéra seriálu Obi-Wan Kenobi na Disney+ bude len o pár dní, no Lucasfilm už ponúka zábery z ďalšieho seriálu Star Wars ságy. Jedným z nich je Andor, v ktorom si Diego Luna zopakuje svoju rolu Cassiana Andora. Dej sa odohráva päť rokov pred udalosťami filmu Rogue One: A Star Wars Story.

Na základe zverejneného traileru to vyzerá, že Andor sa vzhľadom nám ukáže drsnejšiu stránku vesmíru Star Wars. Šou bude debutovať 31. augusta dvoma epizódami. Andor je opísaný ako „napínavý špionážny thriller“, čo nie je veľký šok vzhľadom na spojenie s Rogue One a skutočnosť, že ho vytvoril Tony Gilroy, scenárista filmov o Bourneovi.

Na čo sa môžeme tešiť

Prvá sezóna Andoru bude mať 12 častí — viac ako predchádzajúce živé akčné seriály Star Wars na Disney+. V novembri sa začne natáčať druhá séria. Lucasfilm potvrdil aj to, že Mandalorian sa vráti do svojej tretej sezóny budúci rok vo februári. Ashoka, ktorý predstavuje návrat Rosario Dawson ako Ahsoka Tano, dorazí tiež v roku 2023.

Na budúci rok príde do Disney+ ďalšia hraná séria Star Wars, tentokrát s Judom Lawom. Nesie názov Star Wars: Skeleton crew a je od režiséra filmu Spider-Man: No Way Home Jona Wattsa a spisovateľa Christophera Forda. Skeleton crew sa bude odohrávať približne v rovnakom čase ako Mandalorian. Sústreďuje sa na skupinu detí, ktoré majú asi desať rokov a ktoré sa stratia vo vesmíre Star Wars,“ hovorí Watts, ktorý zdôraznil, že „to nie je detská show“.


Čaká ťa tento rok maturita? Uč sa s naším maturitným podcastom Schooltag!

Zdroj: hashtag.sk, collider.com
Odporúčame