Prečo ľudia nenávidia Tekashiho? (VIDEO)

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo ľudia nenávidia Tekashiho? Áno, áno, jedná sa o známeho „dúhového“ rappera, ktorý svoju kariéru naštartoval na Slovensku. Nuž, aj keď naňho malá hŕstka ľudí nedá dopustiť, väčšina ho vyslovene neznáša. V aktuálnom videu môžete zistiť prečo. Alebo, skôr nezistiť? 

Prečo ľudia nenávidia Tekashiho?

YouTube tvorca SteveWillDoIt sa rozhodol zistiť, prečo ľudia nenávidia americko-mexickéhoo rappera Tekashiho, ktorého môžete poznať aj pod menom 6ix9ine. V zaujímavom videu, ktoré má po pár dňoch milióny views na YT, Steve hovorí, že v 20 minútach ukáže, prečo nenávidí Tekashiho.

Ak by ste ale čakali, že naňho bude iba „nakladať“, boli by ste na omyle. On totiž s Dannym, ako znie rapperovo civilné meno, trávi čas. A nejak-tak postupom času zisťuje, prečo ho niekto nenávidí, respektíve, čo ľuďom na ňom vadí.

Tu si to všetko môžete pozrieť a vedzte, nie všetko je také, ako môže na prvý pohľad vyzerať.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=vKKUE1Iweqw

My môžeme konštatovať, že je to zaujímavý formát videa, ktorý si vieme za istých okolností predstaviť aj v reáliách Slovenska či Českej republiky. Samozrejme, je to veľmi náročné a nákladné na produkcie. Ale ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy. Možno je to hudba budúcnosti.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Tekashi, archív

Odporúčame