Prečo je toto jeden z najviac nedocenených raperov v histórii?!

Bow Wow

Kto je raper Bow Wow? (Zdroj: Instagram.com/shadmoss)

#Keďže v kinách ešte stále zúri rodina z najnovšej časti Rýchlo a zbesilo, pozreli sme sa dnes bližšie na jednu z postáv tejto antifyzikálnej filmovej série, ktorú si aj tak všetci pozrieme!

Reč je konkrétne o postave menom Twinkie, ktorú sme prvýkrát spoznali ešte v tretej časti s podtitulom Tokyo Drift. Twinkie sa spolu s niekoľkými ďalšími postavami z minulosti objavil aj v deviatom dieli série, pričom priestor na účinkovanie dostal aj v spomínanej aktuálnej Fast X. Nuž a prečo sa tejto postave (resp. jej hercovi) chceme dnes povenovať?

Twinkieho stvárňuje raper menom Bow Wow, ktorý je podľa nášho (ale aj iných) názoru jedným z najviac nedocenených raperov svetovej scény. Prečo je tomu tak? Čítaj ďalej!

Kto je raper Bow Wow?

Bow Wow, vlastným menom Shad Moss, je americký raper, herec a moderátor, ktorý prvýkrát do sveta hudby vtrhol už vo svojich 13 rokoch, keď vypustil na scénu svoj hit a názvom „Bounce with Me“. Tento catchy track sa okamžite stal obľúbeným u fanúšikov rap a priniesol mladému Bow Wowovi ohromný úspech.

Od tej chvíle sa Bow Wow stal jednou z výrazných postáv v hip-hopovej scéne. Svoje schopnosti a charizmu preniesol aj na veľké plátno, kde zaznamenal úspech ako herec. V roku 2002 si zahral vedľajšiu rolu vo filme Like Mike, kde si zahral sám seba ako mladého chlapca, ktorý získava basketbalové schopnosti po dotyku s magickými teniskami. Tento film divákov pomerne oslovil a Bow Wow predviedol svoj talent nielen na hudobnej scéne, ale aj vo svete filmu.

Neskôr si Bow Wow zahral vo viacerých ďalších filmoch, ako napríklad Roll Bounce, spomínané The Fast and the Furious: Tokyo Drift a Lottery Ticket. Jeho herecké výkony sa stretli s pozitívnymi ohlasmi kritiky a Bow Wow dokázal prekvapiť svojou schopnosťou presadiť sa vo viacerých umeleckých disciplínach.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Majk Spirit o globálnom otepľovaní: Prečo nás ním tak moc strašia?

Série úspechov

Okrem toho, Bow Wow má na svojom konte aj mnoho ďalších hitových singlov, ktoré sa stali obľúbenými u fanúšikov rapovej hudby. Medzi jeho najúspešnejšie skladby patria „Let Me Hold You“ ft. Omarion, „Shortie Like Mine“ ft. Chris Brown a „Outta My System“ ft. T-Pain.

Bow Wow sa vždy snažil prinášať energický rap s chytľavými melódiami a textami, ktoré sa pomerne ľahko zapamätajú.

Je v podstate celkom fascinujúce sledovať, ako Bow Wow od svojho začiatku v hudobnom priemysle dozrel a rozvinul svoj talent nielen ako rapper, ale aj ako herec. Jeho úspechy slúžia ako dôkaz jeho neochvejnej oddanosti a neustáleho snaženia prinášať nové a zaujímavé projekty pre svojich fanúšikov.

Bow Wow, s jeho neobyčajným talentom a nadšením pre umenie, je pravým príkladom toho, ako sa mladý umeliec môže vymaniť z tieni a stať sa ikonou v hudobnom a filmovom priemysle. Jeho piesne a filmy zostanú v našich spomienkach ako dôkaz jeho vynikajúceho umenia.

Zaslúži si rešpekt a obdiv za to, ako dokázal očariť svet svojím talentom a trvalým prínosom k popkultúre.

Súhlasíš s týmto uzatvorením názoru o Bow Wowovi?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame