Prebili Separa, Strapa aj Spirita: Najúspešnejší hot16challenge2 u nás nie je od rapera

Áno, áno, áno. Sľubovali sme vám, že o výzve Hot16challenge2 už písať nebudeme. Ani sme nemali v pláne, vzniklo to prirodzene. Pri našej práci si toho človek vypočuje a pozrie, čo sa hudobného sveta, skutočne veľa. A pri jednom z rešeršov nás prekvapili čísla pri naplnení tejto vývzy od Youtubera Baču, ktorý sa pre Hot16 spojil so Subnoteom. Povedali by ste, že títo chalani, čo sa pozretí týka, prebili aj veľké mená slovenského rapu?

O tom, že Bača, pre potreby tejto výzvy Batcha, a Subnote dali dokopy Hot16challenge2, ktorý mal nesmierne úspech, sme už písali. Avšak, že bude mať ich mini track viac ako dva milióny pozretí? Ktovie, či s tým vôbec rátali oni. Musíme ale povedať, že výzvu zvládli parádne, boli originálni, zaujali a čo je najdôležitejšie, prispeli na dobrú vec a vďaka nim sa o tejto možnosti dozvedel pomerne veľký počet ľudí.

Bača alebo ak chcete Batcha je ale v prvom rade tvorca videí, nie raper, preto je prinajmenšom zaujímavé, že práve výzva, kde je on, je, čo sa pozretí týka, úspešnejšia ako challenges od Dameho, Separa, Strapa či Majka Spirita. Fanúšikovská základňa, ktorá sleduje videá a YouTuberov na slovenskej verzii YouTube ukázala svoju obrovskú silu. Dokonca, Batcha a Subnote majú porovnateľne pozretí ako Strapo, Speasy a Dame dokopy.

Samozrejme, nešlo o nijakú súťaž, išlo o výzvu, ktorej cieľom bolo narapovať 16 riadkov a pomôcť dobrej veci. Avšak, ako píšeme vyššie, táto skutočnosť nás zaujala. Žiaľ, už zrejme nezistíme, aké čísla by mali Rytmus, Ego, Pil C či Ektor, keby sa do tohto challenge zapojili aj oni. A nebojte, toto je už fakt zrejme posledný článok na tému Hot16challenge2. Ktovie, možno niekedy bude aj trojka.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Eminem sa spojil s Kanyem. Dá sa toto tromfnúť?

Foto: Batcha, Subnote, video na YouTube

Odporúčame