Eminem sa spojil s Kanyem. Dá sa toto tromfnúť?

eminem

DJ Khaled publikoval nový album GOD DID a absolútne ním rozbil rapovú scénu. Eminem sa spojil s Kanyem, Drake vypustil skvelé slohy, nechýbajú Future, SZA, Kodak Black či Travis Scott. Inými slovami, čím skôr si tento hudobný projekt vypočuješ, tým skôr budeš vedieť, že si ho chceš pustiť zas.

Eminem sa spojil s Kanyem

Áno, áno, jedná sa o album, ktorý dal dokopy DJ Khaled. GOD DID v sebe skrýva 18 trackov a takmer hodinu prvotriednej hudby. Ak ste rapoví fanúšikovia, jednoducho si to užite, pretože baviť sa o tom, či je to kvalitné alebo nie, nemá v tomto prípade zmysel. Kompletné CD si môžete vypočuť nižšie.

Na prvý pohľad však predsa len vyčnieva jedna spolupráca. Konkrétne sa jedná o skladbu „USE THIS GOSPEL (REMIX)“, na ktorej sa samozrejme nachádza DJ Khaled, ale dopĺňajú ho dve prvotriedne esá Eminem a Kanye West. Týchto dvoch by si možno na spoločnom songu nečakal, o to väčší banger to je. Posúdiť pravdivosť týchto riadkov môžeš sám.

Eminem, Kanye West, Future, Travis Scott, 21 Savage, Drake, Gunna, Roddy Ricch či SZA. Mená hostí na albume GOD DID sú skutočne famózne. DJ Khaled nie nadarmo na začiatku svojich songov hovorí vetu „we the best“, v tomto prípade to totiž naozaj platí.

Toto ťa zaujme: Ak by si bol zvedavý na to, ako to dopadne, keď si tvorca z Anglicka pustí český rap, konkrétne Yzomandiasa a PTK, neváhaj prejsť na tento odkaz

A toto si čítal? Snoop Dogg ide po vzore Slováka Mira Jaroša. Teda, nielen jeho, ale aj. Ak by si chcel vedieť o tejto problematike viac, nájdeš to na tomto odkaze

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dr. Dre pred rokom takmer umrel. Čo to spôsobilo?

Photo credits: britannica.com/Eminem, wikipedia.com/Kanye West

Odporúčame