Pracovná ponuka, ktorá sa neodmieta: Vydaj sa na plavbu okolo sveta, dostaneš za to parádnu sumu

Foto: unsplash.com

#Pred niekoľkými mesiacmi sme ti priniesli správu o tom, že sa stavia Symphony of the Seas, alebo ak chceš, v našom preklade aj Symfónia morí. O obra na mori bol od začiatku veľký záujem a to aj napriek tomu, že sa lístok na túto nádheru začína na sume 1100 eur za sedem nocí. Svoju prvú plavbu zvládla na výbornú. Za touto loďou stojí spoločnosť Royal Caribbean a stavala ju francúzska lodenica Chantiers de l’Atlantique.

Aktuálne prišla spoločnosť Royal Caribbean s ďalšou peckou, ktorá zaujme najmä mladých ľudí či vášnivých cestovateľov. Ponúkajú trojtýždňové „privyrobenie si“ na jednej z ich lodí. Náplňou práce bude dokumentovať tento zážitok na ich Instagrame. Počas troch týždňoch navštívi vybratý človek Japonsko, Dobaj, Portugalsko či Nórsko. A teraz to najlepšie! Za túto prácu môžeš dostať 6-tisíc libier, čo je v prepočte zhruba 6828 eur. Máš záujem?

View this post on Instagram

Yep. We woke up like this.

A post shared by Royal Caribbean International (@royalcaribbean) on

View this post on Instagram

A reflection worth staring at.

A post shared by Royal Caribbean International (@royalcaribbean) on

 

 

Jedna odpoveď na “Pracovná ponuka, ktorá sa neodmieta: Vydaj sa na plavbu okolo sveta, dostaneš za to parádnu sumu”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií