Pohodlie a krásne nohy: Štyri typy sandálov, ktoré by si toto leto mala určite vlastniť

Foto: Pixabay.com

#V lete chce každá z nás ukázať svoje nohy. Sandále sa tak stávajú skvelou voľbou. Najlepšie sa hodia najmä k šatám, overalom alebo sukniam. Tu sú štyri typy sandálov, ktoré sú toto leto veľmi in.

Sandále s remienkami okolo lýtka

Tieto sandále si akoby podmanili celú letnú sezónu. Hodia sa najmä ku kratším overalom, sukniam alebo k šatám. Pozor, nemala by si ich nosiť k dlhým šatám alebo sukniam až po zem, pretože tak zakryješ remienka okolo lýtka a nevynikli by.

https://www.instagram.com/p/ByjUJYRBrRZ/

unsplash.com

Sandále s časťami z plastu

Plastický prvok sandále oživí a nielen to, takéto topánky na podpätku tvoju nohu zjemnia a bude tak pôsobiť oveľa nežnejšie. Môže byť doplnený rôznymi štrasovými kamienkami, pierkami či inými ozdobami. Tieto sandále sa hodia aj k dlhým šatám, overalom alebo sukniam.

Sandále s hrubou platformou

Tieto masívne sandále by si mala nosiť k jednoduchším outfitom, aby čo najlepšie vynikli. Môžeš si ich obuť k širokým, zvonovým nohaviciam z ľahkého materiálu, jednofarebným šatám s trakmi, overalom alebo vzdušnej sukni nad pás. S príchodom leta dostávajú zelenú aj neónové farby, tak sa ich neboj.

Sandále s pierkami

Sandále s pierkami boli v móde už pred niekoľkými rokmi a túto sezónu sa opäť vrátili. Vďaka takémuto doplnku budú tvoje chodidlá pôsobiť oveľa nežnejšie. Dlhé biele šaty na ramienka spolu s bielymi pierkovými sandálikmi z teba spravia Bohyňu. Takýto outfit stačí už len doplniť veľkým klobúkom alebo slamenou taškou.

Odporúčame