Pil C štartuje svoju tour na Valentína, kde všade sa zastaví a čo nás čaká?

ZPil Ciho album 2086 sa zaradil medzi najpodarenejšie hudobné počiny uplynulého kalendárneho roka. Dokonca sa objavili názory, že člen Comebackgangu svojím albumom predbehol aj album Real Newz, ktorý o niečo neskôr vydal legendárny Kontrafakt. Nuž, každému sa páči niečo iné, ale minimálne za zmienku to stojí.

Pil C alebo ak chcete civilným menom Lukáš Kajanovič momentálne dovolenku, aby nadobudol dôležitú energiu na ďalšie mesiace, počas ktorých sa prakticky nezastaví. Čakajú ho nové projekty a predovšetkým turné k albumu 2086, ktoré by mohlo patriť medzi najlepšie v jeho kariére.

K pripravovanej šnúre koncertov sa Pil C vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde sa často prihovára priaznivcom. „Oficiálna veľká 2086 TOUR štartuje už za chvíľu. Na TOUR idú s nami aj hostia albumu 2086, plus aj nejaké prekvapká a špeciálni hostia. Okrem toho pôjdeme v overenej zostava ja + Special Beatzs s 2086 SHOW aj do ďalších XY miest. Dátumy a mestá čoskoro. Kde sa vidíme?“

Zatiaľ je isté, že turné začne 14.februára na východe Slovenska v Humennom, o týždeň neskôr nasleduje Trenčín, o ďalší týždeň Košice a potom Trnava. Deň po Trnave, konkrétne siedmeho marca sa šou zastaví v Žiline, nasleduje Banská Bystrica, Ostrava, Brno a veľké krsty v Bratislave a v Prahe. Pil neobíde ani Prievidzu a Nitru.

Z toho, čo zatiaľ vieme, je sa na čo tešiť, pretože kto Pil Ciho sleduje pravidelne, vie, že nerobí veci na 50 ani na 80 percent, ale všetko robí minimálne na 100 percent. Preto sa nebudeme čudovať, ak so svojou tour posunie úroveň opäť o niečo vyššie.

Foto: PIL C, INSTAGRAM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.