Pil C a jeho veľkolepá HYPETOUR

Povedzme si to otvorene. Koľko interpretov sa po svojom debutovom počine mohlo pochváliť s tour, ktorá má 32 zastávok a vždy je maximálne naplnená? Veľa ich teda na našom malom Slovensku nenarátame. Pil C spustil po svojom prvom albume Hype veľkú tour, ktorá bude zakončená 19/05/2017 krstom v Bratislave.

U tohto interpreta sme si zvykli už od samého začiatku, že jeho shows patria k tým najlepším, ktoré môžeš na SK zažiť. Ale povedzme si úprimne, keď Lukáš začínal, nebolo to ani zďaleka také kvalitné ako teraz. Pochopiteľne, človek sa zlepší len tréningom a toho mal Pil C od začiatku svojej kariéry až po album poriadne veľa. Koncom minulého roka vydal dlho očakávaný album Hype, ku ktorému začal 20/01/2017 tour. Od vtedy má tour už 14 zastávok.

Prostredníctvom sociálnych sietí môžu fanúšikovia sledovať útržky z týchto koncertov. My vám dnes prostredníctvom oficiálneho kanálu CBG prinášame 3 videá, v ktorých uvidíte, ako to asi na HypeTour vyzerá. Na ktorú zastávku sa chystáte, alebo na ktore zastávke ste boli? Na záver už len dodáme, že ako vám priniesli chalani z Refresheru, z tejto tour sa chystá aj zaujímavý dokument.

PS: Čo by ste povedali na Pil Ciho ako na headlinera pri oslave našich prvých narodenín?

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.