Čo má spoločné P.A.T. a skupina Modus? Zistíš v novom videoklipe!

P.A.T. vydal v tomto kalendárnom roku nový album s názvom Všetko bude dobré, pričom ako informoval na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, jednotlivé tracky bude postupne umiestňovať aj na video platformu YouTube.

A svojim slovám neostal nič dlžný. Postupne publikuje songy, ktoré tak budú dostupné všetkým poslucháčom. Aktuálne sa objavila na YouTube skladba „Dýchaj“, ktorá dostáva aj videoklip. P.A.T. v skladbe dokazuje, že sa hudobne posunul, pričom ak ste jeho nový album ešte nepočuli, mali by ste to rozhodne napraviť.

⇒ Nový album VŠETKO BUDE DOBRÉ s podpisom KÚPIŠ TU

Tento konkrétny track zaujal tým, že v úvode počuť ikonickú slovenskú kapelu Modus, ktorou sa P.A.T. inšpiroval. Je príjemné vidieť, že hudobná klasika slúži ako vzor pre interpretov aj v modernej dobe.

A track dostáva aj zaujímavý videoklip, ktorý prekvapil spádom a príbehom. Aj v reakciách pod videom sa objavili viaceré pozitívne reakcie priaznivcov. Ak P.A.T. ostane v nastolenom tempe, tak sa pomaly, ale isto môže opäť dostať do povedomia slovenských rapových priaznivcov.

Photo credits: P.A.T., YouTube, videoklip

Odporúčame