Otis a Pridenyyy pripravujú spoločný album Aký Otec Taký Syn

To, že k sebe majú Otis a Pridenyyy blízko, vie už zrejme každý, kto sleduje domácu rap game. Pridenyyy aka Prízrak zo Senca a člen lehendárnej crew spolu majú na konte už niekoľko skladieb, ako napríklad Richard Muller Lifestyle, či Strelci, no dobre vieme, že ešte začiatkom roka 2020 sa vravelo o tom, že dvojica pracuje na spoločnom albume. 

Toho sa však fanúšikovia nedočkali.  „Chceme album robiť na spoločných sessions, nie cez internet,“ poznamenal 21-ročný raper v rozhovore pre spravodajský portál NetkyJe tak už viac-menej isté, že dvojica už na projekte pracuje, Pridenyyy to oznámil na sociálnej sieti s tým, že album ponesie výstižný názov – Aký Otis Taký Syn.

Staro-nový projekt bol opäť oznámený na Instagrame. „Čoskoro nám vyjde aj ďalší track s Cpt. Freemenom, no zrejme bude trocha kontroverzný kvôli názvu. Vyjadrujeme sa tam satiricky na Slovenskú politiku. Zajtra/dnes však čakajte na skladbu určenú  na párty. Ponesie názov Gretzky,“ uviedol v rozhovore ešte v piatok. Skladba Gretzky bola zverejňená krátko po tom.

Nápad priniesol VibeChief, ktorý sa postaral aj o hudobnú stránku skladby. Pridenyyy v ňom prebudil jeho alter ego, ktoré nie niektorým fanúšikom známe ako NLE Csabba.  „Čože Otis? To čoooo?! Fakt stále lepší! A stále top v rap game! Vibe Chief od poslednej veci tiež progress a Pridenyyy fajn part! ?? Vydarená vec,“ píše poslucháč pod skladbou na YouTube.

Foto: IG Pridenyyy

Odporúčame