Osma vydáva nové EP: Na čo sa ľudia môžu tešiť?

Na scéne je už od roku 2000 a stále sa snaží posúvať vpred. Aktuálne vydáva nové EP a je možné, že v najbližšom období budete o ňom počuť viac ako v minulosti. Viete už kto je Osma?

V nedeľu 6.decembra 2020 nezávislé hudobné vydavateľstvo „U.Z.I. records“ oficiálne vydalo „Osma EP“, na ktorom si môžeš vypočuť 6 nových trekov plus bonus v podobe remixu jednej skladby. EP sa nesie v štýle klasického Hip-Hopu „True school“ o čom vypovedá aj cover, o ktorý sa postaral známy Bratislavský graffiti umelec „Scuott“. O celkovú hudobnú produkciu a finálny mix a mastering skladieb sa postaral producent „Stor“, s výnimkou 4.treku kde svoju produkciu predstavil „DJ Rezumé“.

Na mikrofóne sa ukázali mená ako „Asko, Don Komma, Cynick /CZ/, Larkin /PL/,Skutek a Ekcelent.“ Rôznorodosť tém a hudobných produkcií zaujme svojou výpovednou hodnotou a originálnym podaním. Osma EP je možné zakúpiť iba online na hudobnom predajnom portály bandcamp a vo všetkých hlavných hudobných streamovacích službách pod názvom “ Osma U.Z.I. Records“. Mier.

Takto vyzerá tracklist EPčka, ktoré Osma pripravil: 

1. Ťažké je byť sebou

2. 3oko do rozhladu

3. Osma generál

4. Pozitívne premeny

5. Pokope spolu (feat.Asko,Larkin,Skutek,DonKomma,Cynick)

6. U mňa všetko dobré

BONUS : U mňa všetko dobré REMIX (feat.Ekcelent)

 A kto je vlastne Osma? Osma je slovenský rapper z Pároviec /časť Nitry/ bývalý člen legendárnej skupiny Zlá strava. Prvý svoj debutový sólo album vydal v roku 2012 pod názvom „Logika Vyššieho Cielu.“ V období od 2013-2016 vydával prevažne singlové skladby. V roku 2018 sa vydal svoj druhý sólo album pod názvom „Sokol Intelektu“. Ďalším projektom bol v roku 2020 Mix tape „Zedol si mój Rap“ v spolupráci s DJ REZUMÉ a na konci roka 2020 vydáva v spolupráci s nezávislým hudobným vydavateľstvom „U.Z.I. records“ očakávané OSMA EP.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Strapo nebude robiť kompromisy. Hudba musí mať zmysel (ROZHOVOR)

  

Official FB: https://www.facebook.com/osmainfo/

Obchod: https://osma.bandcamp.com/album/osma-ep

vychádza aj na iTunes, Apple Music, Deezer a veľa dalších…
Foto: Osma
Odporúčame