Separ otvorene hovorí o definitívnom konci priateľstva s Rytmusom

Aktuálne Separ na Instagrame otvorene hovorí o definitívnom konci jeho priateľstva s Rytmusom

Slovenská rapová vojna otvorene pokračuje. Aktuálne dianie medzi Egom a Separom nájdeš v obšírnom zhrnutí v článku nižšie. Ak si predchádzajúce dianie nezachytil/-a, odporúčame najskôr si ho prečítať a až potom pokračovať v tomto aktuálnom.

Separ odkazuje Egovi: „Čo ti už úplne j**e kámo?“

Ako na konflikt medzi Separom a Egom zareagoval Rytmus?

Na spomínanú vyhrotenú situáciu medzi dvoma známymi á-čkovými rapermi zareagoval i sám Rytmus. Na jeho názor sa pýtali fanúšikovia skrz Q&A na Instagrame a takto vyzerali jeho storky:

Separova reakcia na seba nenechala dlho čakať, pričom z jeho popisu je jasné, že znechutenie na jeho strane je markantné. Hovorí dokonca o „konci priateľstva“. Rytmusovu ďalšiu reakciu zatiaľ nepoznáme.

Takýto je Separov pohľad na celú situáciu:

Keďže sme aktuálne obnovili aktivitu na našom YouTube, hádžeme vám sem aj najnovšie Separove instastories, na ktorých sa vyjadruje k aktuálnej situácii. Predostiera nám to, že údajne sa toho za oponou deje oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdalo a je viacmenej isté, že celé dianie bude eskalovať i naďalej.

O ďalšom dianí vás budeme samozrejme hneď informovať. Do tej doby nám môžete pokojne dať svoj odber na YouTube kliknutím SEM, aby vám už nič neuniklo!

Odporúčame