Objav Spirit Music Labelu D-Fly vydá unikátny multisingel Hold On

Spúšťa k nemu umelecko-producentskú súťaž, do ktorej sa môže zapojiť každý

Minulý rok v lete predstavil Spirit Music Label svoj najnovší objav, mladého rapera Denisa Vlašiča, ktorý vystupuje pod umeleckým pseudonymom D-Fly. V sprievode singla Emily vydal D-Fly svoj debutový mixtapový album Child of Blood Diamonds. Nový rapový talent z Južnej Afriky pripravuje na tento rok kopec vlastných noviniek aj zaujímavé featy. Jedným z projektov, ktoré  tento rok vydá, je špeciálna reedícia – deluxe verzia singla Hold On, do ktorej chce zapojiť aj kolegov zo scény a zaujímavým spôsobom tiež nové producentské, spevácke či rapové talenty.

Denis Vlašič tvorí a vystupuje pod umeleckým menom D-Fly. Minulé leto vstúpil oficiálne na scénu prostredníctvom svojho debutového mixtapového albumu Child of Blood Diamonds.

Ako sám prezrádza, počas mesiacov nasledujúcich po vydaní mixtapu dostával od svojho okolia aj od fanúšikov absolútne jednoznačnú spätnú väzbu – ich najobľúbenejším trackom z albumu je skladba Hold On, ktorú vydal už dávnejšie aj s videoklipom:

Reakcie na Hold On neutíchajú a neustále pribúdajú, preto sa rozhodol, že singel si zaslúži vyjsť v špeciálnej reedícii. K tomuto netradičnému kroku inšpirovali mladého rapera takzvané multisinglové projekty, ktoré sú bežné na zahraničných hudobných trhoch: „Na Slovensku podobné multisinglové reedície nie sú častým javom, zvyknú ich robiť skôr umelci na britskom alebo americkom trhu,“ vysvetľuje Denis.

Po špeciálnej reedícii track dostane niekoľko nových remixov. Všetky pri tom vyjdú v jeden deň. „Umelci v zahraničí zvyknú v podobných prípadoch vydávať 5-7 rôznych remixov. Tak uvidíme, na akom čísle skončím ja…“ premýšľa D-Fly.

Ako dodáva, na niektoré z remixov si chce prizvať kolegov z domácej rapovej aj speváckej scény. Okrem toho vyhlásil na svojom Instagrame aj Facebooku súťaž, v ktorej sa do multisingla Hold On môžu zapojiť aj zatiaľ neobjavené producentské, spevácke aj rapové talenty. Súťaž trvá do 15. marca. Dovtedy môžu umelci posielať návrhy svojich remixov, z ktorých si Denis vyberie ten najlepší, ktorý na oficiálnu reedíciu singla zaradí.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ako Strapo všetkých obvinil, že klamú: Mal pravdu? (VIDEO)

Mixtapový album Child of Blood Diamonds oficiálne vyšiel vo vydavateľstve Spirit Music 19. júna 2018. V predaji na Rukahore.sk: https://shop.rukahore.sk/d-fly/cd-child-of-blood-diamonds 

 

Odporúčame