Ako Strapo všetkých obvinil, že klamú: Mal pravdu? (VIDEO)

Naozaj všetci ľudia klamú? Nie, nebojte sa, nejdeme písať na nasledujúcich riadkoch maturitnú úvahu. Strapo v roku 2012 vydal song, ktorý sa stal priam nesmrteľným. Predovšetkým svojou témou a spracovaním. Poďme sa za ním ohliadnuť. Verte, oplatí sa to, ešte k tomu v tejto dobe…

Strapo a hon na klamárov

Rok 2012, Strapo na ceste ku hviezdam a song „KLAMEŠ!!!“. Aj keď sa tento track dostal na YouTube v časoch, kedy ešte neboli také views, ako v súčasnosti, má viac než 4,3 milióna views. Dodajme, že song patrí na Strapov album 23, ktorý sa zaradil medzi hlavné prelomy jeho kariéry.

O tento banger sa produkčne postaral Emeres, pričom Strapove riadky sú skutočne ako dýky, ktoré sa zapichnú do namiereného terča. „Ukáž mi jedného, ktorý nikdy nesklame, ani to nebude človek, čo ťa nikdy neklame. Nedá sa, nemôžem, neverím, ver mi. Klamú všetci a všetci sú tomu verní,“ perfektné, no nie?

Každý klame a ten, čo to popiera,Ten klame najviac, ten klame najviac.

Vo svojej podstate je to smutný, no reálny song. Dozvedáme sa totiž, že klame úplne každý, dokonca aj vy a aj my. Skrátka, svojou troškou klameme úplne všetci a kto tvrdí opak, klame najviac. Treba to brať ako základnú premisu a tak k tomu aj pristupovať. Môžeme konštatovať, že téma tohto tracku je naozaj nadčasová a prakticky večná.

A ozaj, Strapo, nová hudba kedy? 

Ak by chcel vidieť adepta na najlepší rapový klip tohto kalendárneho roka, neváhaj kliknúť na tento odkaz. Radikal Chef, Dokkeytino a LucaBrassi10x vyzerajú vo vizuáli na song „Mimo Kontroly“ ako bratia zo seriálu Peaky Blinders. 

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/OfficialStrapo

Odporúčame