Novinky u Spirita. Ukázal nový song i frajerku

majk spirit

Majk Spirit zrejme prežíva pekné leto. Okrem tradičného koncertného maratónu sa venuje aj svojej novej priateľke, ktorú nedávno konečne ukázal verejnosti. A okrem nej predstavil aj svoj nový song Stále mladí.

Po dlhom čase predstavil Spirit svojim zvedavým fanúšikom svoju novú priateľku.  Hoci už dlhší čas zverejňoval na sociálnej sieti fotografie s neznámou brunetkou, len nedávno pridal fotku na ktorej jej poriadne vidieť do tváre s vysvetlením : „Vo svete, v ktorom skoro všetci ukazujú až moc, najlepšie čo môžeš spraviť je ostať trochu tajomný.“

https://www.instagram.com/p/BznvGR6hlMF/

Spirit má pravdu. V slovenskom showbiznise už nejeden vzťah skrachoval po prílišnej medialializácií, preto je určite dobre, ak si raper svoje súkromie chráni. A hoci v poslednom čase pridáva s Máriou čoraz viac fotografií, vieme o nej len to, že sa volá Mária, pochádza z Ukrajiny a s Majkom sa pozná už viac ako trinásť rokov!

Majk však nezaháľa a poctivo sa venuje aj svojim povinnostiam. Nedávno sa von dostal aj nový song Stále mladí, na ktorom  raper spolupracoval so Speezym a Tomim Popovičom. Song sa nesie v podobnom duchu ako jeho ostatné vypaľovačky, je pozitívny a plný dobrej energie a to je presne to, čo od neho jeho verní fanúšikovia očakávali.

Hoci v poslednom čase vychádza veľmi veľa dobrých rapových skladbičiek, Spirit je len a len jeden a už len jeho meno je zárukou kvality. Aké by to bolo bez pozitívne našľapanej letnej novinky od neho, ktorá nesie samé pozitívne letné vibrácie?

https://www.instagram.com/p/Bzvhk16hkct/

Spirit rapuje o tom aký je nezastaviteľný, ako si užíva život a ako mu je dobre. Teší sa z leta, z priateľov a z nových zážitkov, pričom mu dobre sekunduje Tomi Popovič, ktorý stojí za aj za Rytmusovou skladbou venovanú jeho synovi Sanelovi. No, je jasné, že aj Popovič  nezaháľa, z čoho sa aj my jednoznačne tešíme.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Radikal a Flexking v tracku „DARK“. Krvácanie z uší alebo TOP song leta?

https://soundcloud.com/tomi-sound-cloud/stale-mladi-1

Jedinou chybou je to, že song Stále mladí ešte  nemá  videoklip, preto dúfame, že nás raper už čoskoro nejakým dobrým prekvapí, o čom svedčí aj fakt,že Popovič nedávno na svojom instagrame zháňal baby, ktoré by v ňom mali účinkovať.

https://www.instagram.com/p/BzYHSYZhgG9/

Medzitým zober batoh a zabehni na jeden z koncertov, ktorý si pre svojich fanúšikov Spirit pripravil.  V lete sa našťastie na nedostatočnú ponuku festivalov a akcií sťažovať nemôžeme, preto si jeden určite vyber. Dvanásteho júla odštartoval sériu koncertov v Kežmarku, vzápätí sa presunul k naším západným susedom do Čiech. Na začiatku augusta sa však na neho môžeme tešiť na Domaši a na Duchonke. Koncertný maratón zakončí na konci septembra v Brne.

Kompletný program koncertov:

12.7. Kežmarok
13.7. Frýdek-Místek
27.7. Sázava
2.8. Domaša
16.8. Duchonka
18.8. Humenné
24.8. Trebišov
31.8. Ostrava
7.9. Petržalka BA
7.9. Čadca
24.9. Košice
27.9. Nove Zámky
28.9. Karlovka BA
28.9. Šamorín
29.9. Brno

Tak kde sa uvidíme? 

Odporúčame