Radikal a Flexking v tracku „DARK“. Krvácanie z uší alebo TOP song leta?

To, čo bolo pre niekoľkými dňami avizované, je skutočnosťou. Radikal a Flexking spojili sily a vydávajú spoločný song s názvom „DARK“. Určite aj vy už horíte zvedavosťou, či Frayer a Chef vytvorili skladbu, ktorú budete vypínať, hneď ako začne hrať alebo sme svedkami TOP tracku celého leta 2022. Poďme sa na odpoveď na túto otázku spoločne pozrieť.

Radikal a Flexking sú bez limitov

Ani Radikal Chef a ani Frayer Flexking nepatria medzi interpretov, ktorí by si robili z kritikov ťažkú hlavu. Každý z týchto rapperov tvorí, ako mu je blízke. Obaja tvoria hudbu, ako ju cítia. A keď spoja sily, istotou je, že o kolaborácii hovoria fanúšikovia na všetkých frontoch. Teraz tomu nie je inak, Radikal a Frayer v skladbe „DARK“ nesklamali.

Môžeme konštatovať, že poslucháči tejto skladby sa rozdelia predovšetkým na dve skupiny. Na ľudí, ktorí si tento song pôjdu niekoľkokrát denne a v istom ohľade sa pre nich stane hymnou nasledujúcich dní. A na fans, ktorí si túto skladbu už za žiadnych iných okolností nepustia. Nachádza sa v nej niekoľko barov, ktoré vás donútia rozmýšľať, ale aj také, ktoré vás dostanú do rozpakov.

Každopádne, Radikalovi s Frayerom Flexkingom sa opäť podarilo rozvíriť hladinu slovenského rapového sveta a môžeme sa len domnievať, aké reakcie na túto spoluprácu budú počas nasledujích dní. A ako hodnotíte túto čerstvú rapovú novinku vy? Ak by ste prahli po ešte väčšom množstve nového rapu, skontroluj kolaboráciu, na ktorej sa objavujú Pil C a Frayer Flexking. Môžeš tak urobiť po kliknutí na tento odkaz.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Radikal Chef, Instagram/Frayer Flexking

Odporúčame