Nevieš, čo dať milovníkovi filmov na Vianoce? Daruj mu všetky filmy na nasledujúci rok

Photo by Krists Luhaers on Unsplash

#V tomto predvianočnom období je naozaj ťažké vymyslieť niečo originálne, čo by dokázalo potešiť blízkych. Náročné to majú aj tí, ktorí chcú potešiť milovníkov kinematografie. Vo svojej zbierke už pravdepodobne majú desiatky (či stovky) obľúbených titulov a videli aj také, o ktorých si ty pravdepodobne nikdy ani nepočul.

Pokiaľ si teda nevieš vybrať, čo darovať, máme pre teba jeden skvelý tip. Vďaka kartám a voucherom od sietí slovenských kín CINEMAX môžeš niekomu dať úplne všetky filmy, ktoré sa do kín dostanú v roku 2020. Spoločnosť totiž ponúka skvelý vernostný systém kariet.

Photo by Erik Witsoe on Unsplash

Prvá (FILM KARTA) zabezpečí držiteľovi zľavu minimálne 0,70 € z ceny vstupenky. Taktiež oprávňuje držiteľa na zľavu 10 % z každého nákupu v bufete a kaviarni kina CINEMAX. Jej cena nijako neprevetrá tvoju peňaženku, keďže na 12 mesiacov stojí iba 7,99€. Pokiaľ ale chceš filmový zážitok u svojho blízkeho cinefila povýšiť na úplne inú úroveň, môžeš mu darovať VIP KARTU.

Vďaka nej má držiteľ vstup do kina na všetky bežné predstavenia v sieti kín CINEMAX na celé predplatené obdobie zadarmo. Na konkrétne predstavenie (film) môže VIP KARTU použiť len jedenkrát za deň, pričom sa môže zúčastniť maximálne 5 rôznych premietaní. Taktiež oprávňuje držiteľa na zľavu 20 % z každého nákupu v bufete a kaviarni kina CINEMAX. A to už je teda poriadny darček. Karta sa dá zakúpiť na 1, 3, 6 a 12 mesiacov, pričom všetky ceny nájdeš na tomto webe.

Zdroj: Hashtag/Miroslav K.

Samozrejme, darčeky si medzi sebou nedávajú len rodinní členovia. Ak nevieš, ako sa odvďačiť šikovným zamestnancom, obchodným partnerom či klientom, CINEMAX ponúka aj niekoľko typov voucherov. Vďaka nim môžeš originálne poďakovať všetkým v práci za spoluprácu alebo jednoducho potešíš svojich blízkych originálnym darčekom. Celú ponuku, rovnako ako aj informácie o množstevných zľavách nájdeš tu.

Zdroj: CINEMAX, Hashtag
Odporúčame