Neuro je späť a prezentuje track Zeppelin s prepracovaným klipom. Plány má smelé!

Počuli ste už o meste Hronov z českého okresu Náchod? Že nie? Tak to poďme rýchlo zmeniť. Práve odtiaľ totiž pochádza rapper Neuro, ktorý robí všetko preto, aby sa mu podarilo plnohodnotne preraziť v neúprosnej československej rap game. Aktuálne mu vyšiel videoklip ku skladbe Zeppelin, poďme sa na to detailnejšie pozrieť. 

Ako spomíname vyššie, Neuro pochádza z Hronova, ktorý je rozlohou malý, ale Neurova hudba môže mať naozaj veľký záber. Skladba Zeppelin uzrela svetlo sveta spolu s videoklipom koncom augusta a musíme povedať, že tvorcovia sa s vizuálom poriadne pohrali. Väčšina záberov vznikala v Prahe, pričom niekoľko snímkov pochádza aj z Kladna. Autorom vizuálu je chalan menom Viet Van, ktorý sa vyznačuje veľkým talentom, o čom svedčí, že urobil niekoľko videoklipov aj pre populárny label Milion+.

Na čo je zameraný samotný videoklip? „Video je zameraná na moju osobu, kto som, čo som, ďalej taktiež na politiku, užívanie drog, vieru, pedofíliu, týranie zvierat, únosy detí a obmedzenosť dnešných rapperov,“ vysvetľuje nám Neuro, pričom tematické zloženie Zeppelinu je naozaj pestré a dá sa debatovať aj o tom, že významovo veľmi silné. Sú to témy, ktorým sa množstvo interpretov vyhýba, pričom by to tak nemalo byť. Je potrebné hovoriť o všetkom. Aj o tom, čo nie je cool.

Neuro pred niečo vyše mesiacom predstavil veľmi inteligentnú skladbu s názvom Tvůj boj, kde si zadelil „feat“ s rapperom známym pod pseudonymom Mameň. V klipe k tomuto tracku si dokonca zahral i známy youtuber a majster ČR v kulturistike Aleš Lamka a na song bola v skutku priaznivá vlna ohlasov. Ďalšia motivačná skladba aj keď údajne trocha v inom obale, je už na ceste.

„V jednom tracku sa všetko podrobne nedá obsiahnuť, preto sa týmto témam budem venovať aj naďalej. Čoskoro vydám track Ku.va Z Pekla a taktiež jednu motivačnú skladbu, ktorá bude venovaná športovcom a umelcom,“ dozvedáme sa v krátkej debate s nádejným českým interpretom, ktorý má, ako sa zdá, čo ponúknuť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali a album Nikto: Jeden zo zlomov jeho kariéry?

Vyzerá to, že Neuro má smelé plány a my mu držíme palce. Nie je jednoduché preraziť, ešte k tomu na tak nasýtenom trhu, akým československý rap určite je. Preto bude zaujímavé sledovať jeho ďalšie kariérne kroky a verte tomu, že my ich budeme na našom portáli sledovať veľmi pozorne.

Facebook – Neuro Mancer

Instagram – @neuromancer707

Youtube – Neuro Mancer

Foto: Videoklip Zeppelin, Youtube

Odporúčame