Úžasná správa pre fanúšikov Wednesday: Netflix potvrdil pokračovanie svetového seriálového fenoménu

Herečka Jenna Ortega v hlavnej úlohe seriálu - pokračovanie Wednesday

Druhá séria Wednesday je zatiaľ veľkým tajomstvom (Zdroj: Netflix)

#Po nie veľmi pozitívnych správach z predchádzajúcich dní, sme sa konečne dočkali a Netflix potvrdil druhú sériu celosvetového hitu Wednesday. Streamovací gigant, ktorému hrozilo, že o Wednesday príde, oficiálne zverejnil vyjadrenie o pokračovaní. Presný dátum vydania druhej série, herecké obsadenie a iné podrobnosti ešte nie sú jasné, ale určite sa ich čoskoro dozvieš.

Je možné prekonať úspech prvej série Wednesday?

To je otázka, ktorú si teraz kladú asi mnohí. Zároveň fanúšikovia s napätím očakávajú akékoľvek novinky, ktoré im povedia viac o pripravovanej druhej sérii. Gotická fantasy dráma s komediálnym prvkami v réžii Tima Burtona prekonala niekoľko rekordov.

Napríklad aj rekord Netflixu v počte hodín sledovaných za jeden týždeň. Za prvý týždeň to bolo neuveriteľných 341,23 milióna zhliadnutých hodín a vo svojom druhom týždni až 411,29 milióna hodín. A hoci Wednesday sama nenávidí sociálne médiá, hashtag #WednesdayAddams je hviezdou na TikToku a nazbieral viac ako 22 miliárd zobrazení. Rovnako milióny TikTokerov chcú napodobniť jej ikonický tanec, make-up alebo štýl obliekania.

Možno vieš, že vlastnú verziu populárneho tanca zverejnila aj Lady Gaga na svoju pieseň Bloody Mary. Seriálová hudba z Wednesday sa tiež dostala do záujmu fanúšikov. Soundtrack prvej série bol jednotkou v rebríčku na iTunes Soundtrack.

Kreatívny producenti a tvorcovia seriálu Miles Millar a Alfred Gough uviedli: „bol to neuveriteľný pocit vytvoriť seriál, ktorý je spojený s ľuďmi na celom svete. Sme nadšení, že môžeme v mučivej ceste Wednesday pokračovať aj v druhej sérii.“

V oficiálnom videu o pokračovaní seriálu hovorí Jenna Ortega – hlavná predstaviteľka Wednesday: „za posledných pár týždňov som bola lovená, prenasledovaná a napodobňovaná miliónmi ľudí na internete. Bolo to riadne utrpenie. Ďakujem.“ V druhej sérii bude Wednesday pripravená stretnúť sa so svojimi protivníkmi opäť. Už si len počkať na najčerstvejšie novinky.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Fashion trendy na jar a leto: Vyberieš si farebný grunge alebo to dáš na Wednesday?

Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame